مصاحبه اختصاصی با ادمین Coin Extender


حقیقتا یکی از دشوارترین مراحل این بیزنس، تحقیق، بررسی و شناسایی پروژه هایی است که بتوان فارغ از نگرانی بسته شدن پروژه و از دست رفتن سرمایه، نگرشی بلند مدت بروی آنها داشت و بقولی توانست میزان سرمایه خود را در گذر زمان در این سایت ها همواره افزایش داد. کمبود این نوع پروژه ها از نظر تعداد یکی از حقایق انکار ناشدنی این بیزنس است و سرمایه گذاران هوشمند در همه حال مایل هستند تا در فهرست پروژه های خود دست کم چند پروژه از این دست را حتما داشته باشند. مدتی پیش مصاحبه ای با ادمین یکی از این پروژه ها انجام داده بودم و به دو دلیل انتشار آن به تعویق افتاد، اول کمبود وقت خودم برای ترجمه ی مصاحبه و دوم منتظر فیلمی بودم که قرار بود از فارم این پروژه برایم ارسال گردد. و اما بالاخره امشب هر دو محقق شد و این مصاحبه خواندنی را در ادامه تقدیم حضورتان می کنم.

با سلام خدمت شما مدیر محترم. ممکنه خودتان را برای خوانندگان ماین تریدر معرفی کنید.

سلام به ایران. من مارشال ادلستین مدیر بازاریابی پروژه ی کوین اکستندر هستم و خیلی خوشحال هستم از شرکت در این مصاحبه.

لطفا بکگراندی از کوین اکستندر به ما بدهید، خوانندگان و سرمایه گذاران ما مایل هستند اطلاعات بیشتری از پروژه ی شما داشته باشند؟

چهار یا پنج سال پیش بود برادرم مایکل با من تماس گرفت و گفت فورا به دیدن من بیا میخواهم در مورد کاری مهم با تو صحبت کنم. وقتی او را ملاقات کردم به من گفت مارشال در مورد ارزهای دیجیتال و استخراج آنها آیا چیزی شنیده ای یا میدانی؟ به او گفتم اطلاعات دقیقی ندارم ولی تا حدودی در مورد ارزهای دیجیتال شنیده ام. چند روزی صبح ها به خانه ی مایکل میرفتم و شب دیر وقت به منزل خودم بر میگشتم و ما تمام روز در اینترنت مشغول مطالعه در مورد ارزهای دیجتیال و نحوه ی استخراج آنها بودیم. بسیار علاقمند شده بودیم و دوست داشتیم زودتر شروع کنیم، تحقیق در مورد اینکه چه تجهیزاتی بخریم و چه ارزی را استخراج کنیم زمان زیادی از ما گرفت. ما از خانواده ی ثروتمندی نبودیم و آن زمان پول زیادی نداشتیم بیاد دارم کل پس انداز من و مایکل با هم به ۸۰۰۰ دلار نمی رسید. تحقیقاتمان را به اتمام رساندیم و با همان پس انداز کمی که داشتیم تجهیزاتی که آن زمان مقرون به صرفه تر بود خریداری کردیم و در پارکینگ منزل مایکل مستقر کردیم. سختی شبکه و پاداش بلاک ها آن زمان خیلی بهتر بود و سرمایه ی اولیه ی ما طی چند ماه به ما برگشت و ما باز هم تجهیزات خریداری می کردیم و ظرفیت تولید خودمان را بالا می بردیم. از خانواده و دوستان ما چند نفر که جوان تر بودند در کار ما کنجکاو شدند و پیشنهاد کردند آنها هم مقداری پول بیاورند و با ما شریک شوند طی این چند سال بارها این اتفاق افتاد و دوستانمان پول میدادند و در کار ما سرمایه گذاری می کردند. پارکینگ منزل مایکل کوچک بود و ما کمبود جا داشتیم و حالا پول هم داشتیم و مکان بزرگتری اجاره کردیم. سرمایه گذاری دوستان در کار ما برای هر دو طرف سودمند بود و در نهایت با مایکل تصمیم گرفتیم کوین اکستندر را شروع کنیم و کارمان را بیشتر توسعه دهیم.

آیا کوین اکستندر کارکنان دیگری هم دارد و در صورتیکه جواب مثبت است سمت آنها چیست؟

من نمیخواهم بزرگ نمایی کنم، ما هنوز بزرگ نیستیم. همانطور که گفتم من مدیر بازاریابی هستم، ارتباط با سرمایه گذاران، پاسخ گویی به سوالات آنها و بطور کلی امور مربوط به وب سایت بر عهده ی من و یک نفر دستیارم است. بررسی اینکه به کدام استخرها متصل شویم و کدام ارزها را استخراج کنیم از وظایف مایکل است و او در این رابطه تصمیم گیری می کند. یک نفر تکنسین هم با ما همکاری می کند و در کارها داخل فارم به مایکل کمک می کند. همین ما فعلا مجموعه ی کوچکی هستیم.

مدل درآمدی در کوین اکستندر چگونه است؟ در مورد نرخ سود آوری انتخاب شده برای پلن ها توضیح می دهید؟

قبل از اینکه کوین اکستندر را شروع کنیم چندین روز با مایکل مشغول مدل کردن پلن های مختلف بودیم. ما قبلا از سرمایه گذاری دوستانمان تجربیاتی بدست آورده بودیم ولی حالا در ابعاد بزرگتر نیاز به بررسی بیشتری بود و در نهایت به این نتیجه رسیدیم قراردادهای سه ماهه با بازدهی خالص ۳۰ تا ۶۰ درصد برای هر قرارداد می تواند منافع هر دو طرف را تامین کند بدون اینکه جلو برد پروژه با مشکل مواجه گردد. این مطلب را میخواهم اضافه کنم، نرخ سود فعلی پلن ها کاملا به وضعیت مارکت وابسته است و این امکان وجود دارد که در شرایط صعودی مارکت بتوانیم نرخ سود بالاتری را در پلن ها لحاظ کنیم و عکس آن هم امکان دارد در شرایط نزولی مارکت نرخ سود را پایین تر بیاوریم. البته من دور از ذهن می دانم مارکت بیش از این در شرایط نزولی باقی بماند.

با توجه به بررسی هایی که روی پلن های درآمد زایی کوین اکستندر انجام دادم، پروژه ی شما را پروژه ای پایدار ارزیابی میکنم. در مورد ثبات و پایداری پروژه شاید شما توضیحات بیشتری برای خوانندگان ماین تریدر داشته باشید.

از ارزیابی مثبت شما تشکر میکنم. از آنجا که بیشتر خودم تیکت های کاربران را می خوانم و پاسخ می دهم بسیار با این پیام روبرو می شوم که نرخ سود شما نسبت به سایر برنامه ها کمتر است. لازم است مطلبی بگویم. لطفا برنامه ی ما را با سایت های پانزی مقایسه نکنید ما نمیخواهیم پولی جمع کنیم و چند هفته بعد سایت را ببندیم ما اهدافی بلند مدت را دنبال می کنیم و با این هدف که پولی جمع کنیم و برویم نیامده ایم. در سوال قبلی هم توضیح دادم نرخ سود دهی در برنامه ی ما ارتباط مستقیم با وضعیت مارکت داشته و جهت حفظ پایداری پروژه و همچنین تامین منافع طرفین ممکن است تغییر در جهت مثبت و یا منفی داشته باشد.

آیا تمام درآمد کوین اکستندر از ماینینگ است یا فعالیت های دیگری هم در عرصه ی کریپتوکارنسی انجام می دهید؟

تمرکز اصلی ما بروی ماینینگ است اما این بدان معنی نیست که ما از وضعیت مارکت قافل هستیم. قطعا ما تلاش می کنیم از فراز و فرود های مارکت هم منافعی کسب نماییم. البته اشتباه نکنید ما تریدر نیستیم ولی همیشه در فرازها موجودی کریپتو را به ارزهای پایه دلار تبدیل می کنیم و در فرودها موجودی دلاری را به کریپتو تبدیل می کنیم تا منافع بیشتری کسب کرده باشیم.

برای خوانندگان ماین تریدر نحوه ی پردازش درخواست های برداشت را توضیح می دهید؟ آیا درخواست ها بصورت دستی یا بصورت خودکار پرداخت می گردند؟ آیا ممکن است تاخیرهای طولانی در پردازش درخواست های برداشت وجود داشته باشد؟

در حال حاضر ما برای پرداخت ها از درگاه شرکت بلاک استفاده می کنیم که سریعترین روش پرداخت می باشد و بلافاصله پس از ثبت درخواست توسط کاربر، تراکنش صورت گرفته و مبلغ درخواست شده به والت کاربر انتقال می یابد.

آیا می توانید به ما در مورد اقدامات امنیتی که برای حفاظت از وب سایت خود از هکرها و سایر تهدیدات انجام داده اید، بگویید؟

تمام کارهای لازم برای امنیت سایت در نظر گرفته شده. سایت بروی سروری قدرتمند میزبانی می گردد و مجهز به دفع کننده ی حملات DDOS می باشد. همچنین جهت امنیت حساب های کاربری سایت مجهز به PositiveSSL COMODO CA می باشد.

آینده ی کوین اکستندر را چگونه میبینید؟ آیا اهداف رشد خاصی را دنبال می کنید؟

همان طور که گفتم ما از پارکینگ کوچک منزل مایکل شروع کردیم و نهایتی برای فعالیت خود متصور نیستیم. تمام کاربرانی که به ما اعتماد می کنند و در برنامه ی ما شرکت می کنند، اکنون شریک ما هستند. آرزو و هدف ما آزادی مالی برای تمام شرکایمان است.

آیا مایل هستید تصاویری از فارم کوین اکستندر به مخاطبان ماین تریدر نشان دهید؟

البته. و چرا عکس؟ من به مایکل می گویم یک فیلم از فارم برای شما ارسال کند. این خیلی جالبه ما هنوز نه در سایت و نه در شبکه های اجتماعی فیلمی از فارم منتشر نکردیم باید این کار را انجام دهیم.

جهت دانلود فیلم فارم کوین اکستندر اینجا کلیک کنید.

و اما چرا دوج کوین؟ دوست داریم بیشتر در مورد انتخاب دوج کوین برای پرداخت ها توضیح دهید.

اگر رفتار دوج کوین را بررسی کرده باشید در خواهید یافت این ارز تا حد بسیار زیادی استیبل تر از سایر کوین ها عمل می کند. به این معنی که هنگامی که مارکت در حال نزول ست شما را قرق نمی کند و آنجا که مارکت شرایط صعودی دارد شما را به هوا پرتاب نمی کند. و مهم ترین دلیل اینکه ما به نرخ سود دهی فکر می کنیم ما میتوانیم با کمترین کارمزد پرداخت هایمان را با دوج کوین انجام دهیم و در عوض نرخ سود دهی را افزایش دهیم. نرخ کارمزد انتقال دوج کوین از تمام کوین های دیگر کمتر است. دوج کوین یکی از محبوب ترین کوین های مارکت است و شخصا آنرا بسیار دوست دارم.

در پایان آیا مطلب دیگری وجود دارد که مایل باشید به خوانندگان ماین تریدر بگویید و من نپرسیده باشم؟

روزی که با من تماس گرفتید و من را به مصاحبه دعوت کردید حقیقتا شما را زیاد جدی نگرفتم. از من ناراحت نشوید ولی بعدتر نتایج آماری سایت را بررسی می کردم این حیرت آور بود. شما کارتان را حرفه ای انجام می دهید. ۳۹ درصد سرمایه گذاران ما ایرانی هستند، ۱۱ درصد از کشور اندونزی، ۸ درصد از کشور روسیه و مابقی از سایر کشورهای جهان. من واقعا شگفت زده شدم. میخواهم از تمام شرکای ایرانی بخاطر اعتمادشان و شرکت در برنامه کوین اکستندر تشکر کنم. هدف و آرزوی مجموعه ی کوچک ما آزادی مالی برای تمام شرکایمان است.

من هم از ارزیابی مثبت شما خوشحال هستم و از طرف خودم و مخاطبان ماین تریدر برای شما و مجموعه ی هدفمندتون آرزوی موفقیت دارم.

۱۰ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *