مصاحبه اختصاصی با ادمین Mr Currency


یکی از پروژه هایی که این روزها توجه سرمایه گذاران را به خود جلب نموده مستر کارنسی است. این پروژه با ارائه مستندات و گزارشات شفافی که در زمینه ترید ارزهای دیجیتال ارائه نموده در کنار سود دهی خوب توانسته بعنوان یکی از گزینه های مناسب سرمایه گذاری خود را مطرح نماید. مصاحبه ای ترتیب دادیم با مدیر این مجموعه جناب آقای حسام فکری و قبل از هر چیز از ایشان تشکر میکنیم که با توجه به مشغله ی بسیار زیادشون این فرصت رو در اختیار ما قرار دادند. در ادامه همراه ما باشید با این مصاحبه ی خواندنی.

با سلام خدمت شما مدیر محترم. ممکنه خودتان را برای خوانندگان ماین تریدر معرفی کنید؟

باسلام خدمت شما و کاربران عزیز ماین تریدر. من حسام فکری هستم، متولد اردبیل و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی اقتصاد.

لطفا بکگراندی از مستر کارنسی به ما بدهید، خوانندگان و سرمایه گذاران ما مایل هستند اطلاعات بیشتری از پروژه ی شما داشته باشند؟

شخصا حدود دو سال هست که وارد فضای کریپتو کارنسی شدم، ابتدای امر در فضای سرمایه گذاری همواره استرس از دست دادن پولم رو داشتم و در نهایت تصمیم گرفتم زیر نظر اساتید ترید به آموختن دانش تریدینگ بپردازم. بعد از تکمیل دوره های آموزشی راسا شروع کردم از اطرافیان سپرده هایی رو گرفتم و با این سپرده ها مشغول بیزنس تریدینگ شدم و هم خودم سود می بردم و هم اطرافیان و این برای من پیشرفت قابل توجهی بود. بعد از این مرحله برای اینکه کارم ساماندهی بهتری داشته باشه و در عین حال بتونم از سرمایه گذاری افراد بیشتری هم استفاده کنم رباتی رو لانچ کردم به نام مگا اینوست. صمیمیت و صداقتی که حین کار با کاربران مگا اینوست داشتم سبب پیشرفت دو چندان من شد و هر روز شاهد این بودم که افراد بیشتری مایل هستند به برنامه ی سرمایه گذاری من بپیوندن. و در نهایت در جهت ادامه ی این پیشرفت ها تصمیم به تاسیس وب سایت مستر کارنسی گرفتم. این سایت رو هم به دلیل بهتر شدن ساماندهی کارها و هم بدلیل بهبود ارائه ی خدمات لانچ کردم. بخوام جمع بندی کنم صحبت هام رو باید بگم حدود ۹ ماه هست که من دارم این کار بصورت حرفه ای انجام میدم ابتدا با اطرافیانم شروع شد بعد ربات و حالا مستر کارنسی.

سمت شما در مستر کارنسی چیست؟ آیا مستر کارنسی کارکنان دیگری هم دارد؟

تقریبا میشه گفت فعلا تنها دارم این مجموعه رو اداره میکنم. همه ی کارهای مربوط به ترید که بر عهده ی خودمه و اگه کار فنی ای هم در مورد سایت باشه حالا یا افرادی با دریافت دستمزد این کارها رو برای من انجام میدن یا رایگان. البته چند نفری هم هستند که بطور آزمایشی دارن با من همکاری میکنن که امید بخدا اگه نتیجه مثبت باشه این همکاری ادامه دار خواهد بود.

در مورد منابع درآمدی مستر کارنسی به خوانندگان ما توضیح می دهید؟ آیا تمام درآمد مجموعه از ترید ارزهای دیجیتال است یا فعالیت های دیگری هم در عرصه ی کریپتوکارنسی انجام می دهید؟

بله عمده ی تمرکز من بروی تریدینگ کریپتو کارنسی هست و ربات های دستیار و اتوماتیک ابزارهایی هست که در این راستا بکار گرفتم. البته از این ماه کار بروی فارکس و باینری آپشن هم استارت شده و زیرساخت های منابع درآمدی مطمئن در برنامه هستند و چنانچه نتایج مثبت باشه در این زمینه ها هم فعالیت خواهیم داشت.

مدل درآمدی در مستر کارنسی چگونه است؟ در مورد نرخ سود آوری انتخاب شده برای پلن ها توضیح می دهید؟

پلن هایی که ارائه کردم کاملا روشون فکر شده و با افراد ذیصلاح مشورت شده و بعد از طی کردن آزمون و خطا نهایی شده.

با توجه به بررسی هایی که روی پلن های درآمد زایی مستر کارنسی انجام دادم ، پروژه ی شما را پروژه ای پایدار ارزیابی میکنم. در مورد ثبات و پایداری پروژه شاید شما توضیحات بیشتری برای خوانندگان ماین تریدر داشته باشید.

بله، چند ماه ربات ها با مبالغ مختلف تست شدن تا سودآوری قطعی شون مشخص بشه و نهایتا پلن های فعلی مستر کارنسی نشات گرفته از نتایجی بوده که ما در این تست ها بدست آوردیم.

برای خوانندگان ماین تریدر نحوه ی پردازش درخواست های برداشت را توضیح می دهید؟ آیا درخواست ها بصورت دستی یا بصورت خودکار پرداخت می گردند؟ آیا ممکن است تاخیرهای طولانی در پردازش درخواست های برداشت وجود داشته باشد؟

برداشت ها بله بصورت دستی واریز میشه به این صورت که پنجشنبه ی هر هفته قسمت برداشت روی سایت فعال میشه و کاربرها میتونن درخواست برداشتشون رو ثبت کنند، روز جمعه حسابرسی ما هست و شنبه ها واریزها انجام میشه. البته این رو هم اضافه کنم در آینده این امکان هست که با افزایش تعداد کاربرها و طبعا افزایش تعداد درخواست های برداشت واریزها به ترتیب در روزهای شنبه و یکشنبه انجام بشه.

آیا می توانید به ما در مورد اقدامات امنیتی که برای حفاظت از وب سایت خود از هکرها و سایر تهدیدات انجام داده اید، بگویید؟

در مورد واریزها تمام واریزها به والت مادر خودمون انجام میشه و از درگاه هایی مثل بلاک یا کوین پینمنت یا بیت پی که اکثر سایت ها استفاده می کنند استفاده نکردیم و تمام ارزهایی که دریافت میشه مستقیما میره برای استفاده در تریدینگ و تولید سود و در حقیقت پولی در سایت نمیمونه که در معرض حملات هکری باشه. اقدامات امنیتی برای حملات DDOS هم صورت گرفته. شاید این دست حملات باعث کند شدن سایت بشه ولی در روند کلی سایت تاثیری نخواهند داشت.

آینده ی مستر کارنسی را چگونه میبینید؟ آیا اهداف رشد خاصی را دنبال می کنید؟

بطور قطع چیزی که الان میبینید هدف نهایی ما نیست و شاید ماه ها و حتی سالها زمان ببره تا ما اونچه که در ذهن داریم روی سایت پیاده سازی کنیم و قطعا هر روز تکمیل تر خواهیم شد.

در پایان آیا مطلب دیگری وجود دارد که مایل باشید به خوانندگان ماین تریدر بگویید و من نپرسیده باشم؟

تشکر میکنم از شما برای ترتیب دادن این مصاحبه و آرزوی موفقیت های بزرگ رو دارم برای کاربرانی که ما اعتماد کردند. یه خواهشی دارم از کاربران، لطفا تو سایت تقلب نکنن که باعث شرمندگی ما بشه و مجبور بشیم سرمایه شون رو پس بدیم و از سرمایه گذاری مجددشون جلوگیری کنیم.

بنده هم از طرف خودم و کلیه ی مخاطبان ماین تریدر از جنابعالی سپاسگزارم که با تمام کمبود وقتی که داشتید این فرصت رو به ما دادید که اطلاعات بیشتری در مورد شما و مستر کارنسی داشته باشیم. برای شما صمیمانه آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *