مصاحبه اختصاصی با ادمین Persian Dogecoin


بی شک پرشین دوج کوین توانسته خود را بعنوان یکی از سبدهای سرمایه گذاری مناسب مطرح نماید و تا به امروز نظر سرمایه گذاران بسیاری را بخود معطوف نموده. مصاحبه ای ترتیب دادیم با مدیر این مجموعه جناب آقای سعید کوزه گری و قبل از هر چیز از ایشان تشکر میکنیم که با توجه به مشغله ی بسیار زیادشون این فرصت رو در اختیار ما قرار دادند. در ادامه همراه ما باشید با این مصاحبه ی خواندنی.

با سلام خدمت شما مدیر محترم. ممکنه خودتان را برای خوانندگان ماین تریدر معرفی کنید؟

سلام خدمت شما و اعضای محترم سایت ماین تریدر، بنده سعید کوزه گری هستم ۲۷ ساله ساکن شیراز تا مقطع کارشناسی کامپیوتر در رشته نرم افزار و سخت افزار درس خوندم و حدود ۴ سال هست که با دنیایی کریپو کارنسی آشنا شدم اهداف خیلی بزرگی در دنیایی کریپو کارنسی دارم ایده های بزرگ و نابی دارم تعریف از خود نباشه کلا یه آدم ایده پرداز هستم و ایده هامو می نویسم و یک به یک در راستای اهداف خودم اجرا می کنم.

لطفا بکگراندی از پرشین دوج کوین به ما بدهید، خوانندگان و سرمایه گذاران ما مایل هستند اطلاعات بیشتری از پروژه ی شما داشته باشند؟

ما در ابتدا با یک ربات تلگرامی کاملا حرفه ایی در عرصه سرمایه گذاری مبتنی بر ارز دوج کوین کارمون رو شروع کردیم با ربات تلگرامی ۸ ماه فعالیت مستمر و موفق داشتیم و تونستیم در بین کاربران عزیز اعتماد خوبی بدست بیاریم پس از آن سایت پرشین دوج کوین رو راه اندازی کردیم که از لحظه معرفی سایت تا به الان در حال بروز رسانی سایت و اجرایی کردن ایده هامون هستیم ربات تلگرامی و سایت کاملا باهم مچ و در تبادل هستن و با محیطی ساده و در عین حال کاملا حرفه ایی در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است و با به چرخش در آوردن سرمایه کاربران از جمله ترید و بخشی اندکی در ماین و یک ربات تریدر به صورت ۲۴ ساعت سود به دست می آورد که کاربران عزیز هم در آن سهیم هستند.

سمت شما در پرشین دوج کوین چیست؟ آیا پرشین دوج کوین کارکنان دیگری هم دارد؟

همانطور که قبل تر هم اشاره کردم بنده مدیریت این مجموعه رو عهده دار هستم و بله دو نفر در بخش مدیریت سایت دو نفر تریدر حرفه ای و یک نفر در پشتیبانی و یک نفر در تایید واریز و برداشت ها و همچنین یک برنامه نویس حرفه ای در مجموعه پرشین دوج کوین فعالیت می کنند.

در مورد منابع درآمدی پرشین دوج کوین به خوانندگان ما توضیح می دهید؟ آیا تمام درآمد مجموعه از ترید ارزهای دیجیتال است یا فعالیت های دیگری هم در عرصه ی کریپتوکارنسی انجام می دهید؟

فعلا ۹۰ درصد فعالیت ما در عرصه تریدینگ است. اما با پیشرفت مجموعه پرشین دوج کوین با پیاده سازی ایده هامون به چند منبع درآمدی دیگر دست پیدا خواهیم کرد.

با توجه به بررسی هایی که روی پلن های درآمد زایی پرشین دوج کوین انجام دادم ، پروژه ی شما را پروژه ای پایدار ارزیابی میکنم. در مورد ثبات و پایداری پروژه شاید شما توضیحات بیشتری برای خوانندگان ماین تریدر داشته باشید.

ما با بررسی هایی که انجام داده ایم تا چند ماه آینده می توانیم سود را طبق پلن های فعلی پرداخت نماییم. بسته به مقدار سرمایه کاربران عزیز تعداد روز و همچنین درصد سود امکان دارد تغییر کند. هدف مجموعه پرشین دوج کوین صرفا جذب سرمایه نیست. در آینده ایده هایی اجرا خواهیم کرد که کاربر خود به درآمدی ثابت می رسد.

برای خوانندگان ماین تریدر نحوه ی پردازش درخواست های برداشت را توضیح می دهید؟ آیا درخواست ها بصورت دستی یا بصورت خودکار پرداخت می گردند؟ آیا ممکن است تاخیرهای طولانی در پردازش درخواست های برداشت وجود داشته باشد؟

همه درخواستها چه برداشت و چه سرمایه گذاری دستی انجام می شود و همه آنها با دقت تمام بررسی می شود. تایید سرمایه گذاری و واریز ۳ ساعت و تایید پرداختی ها نهایتا ۲۴ ساعت طول می کشد به هیچ عنوان در واریز و برداشت ها تاخیری به وجود نمی‌آید اگر هم تاخیر به وجود آمد دلیل دیگری می تواند داشته باشد یا آدرس کیف پول کاربر اشتباه است یا بروز رسانی در سایت انجام شود که در صورت بروز رسانی در کانال و پیج اینستاگرامی پرشین دوج کوین اطلاع رسانی می شود.

آیا می توانید به ما در مورد اقدامات امنیتی که برای حفاظت از وب سایت خود از هکرها و سایر تهدیدات انجام داده اید، بگویید؟

همانطور که در سوال قبل توضیح داده شد همه درخواستها دستی انجام می شود پس هیچ هکری نمی تواند ریالی از حساب سایت یا کاربران عزیز جابه جا کند و در صورت حمله به سایت سرور خاموش و از دسترس خارج خواهد شد.

آینده ی پرشین دوج کوین را چگونه میبینید؟ آیا اهداف رشد خاصی را دنبال می کنید؟

تیم ما با هدف های بزرگ پا به این عرصه گذاشته است. خدماتی به سایت اضافه خواهیم کرد که برای کاربران عزیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در کنار آن سایت هم به درآمدی دست پیدا خواهد کرد.

در پایان آیا مطلب دیگری وجود دارد که مایل باشید به خوانندگان ماین تریدر بگویید و من نپرسیده باشم؟

ابتدا تشکر میکنم جهت انجام این مصاحبه و در ادامه ما از کاربران عزیز پرشین دوج کوین می خواهیم که ما را حمایت کنند. اگر پیشنهاد یا انتقادی دارند به ما منتقل کنند و ما را در این مسیر یاری کنند. سایت پرشین دوج کوین با هدف اجرایی کردن ایده ها پا به این عرصه گذاشته است این سایت متعلق به خود کاربران هست و روز به روز خانواده پرشین دوج کوین بزرگتر می شود و این بزرگی را مدیون تک تک کاربران دل سوز سایت هستیم رشد سایت ما باعث می شود کاربران هم به درآمد بیشتری دست پیدا کنند پس تا می توانید حمایت از سایت خودتون فراموش نشه پیشرفت سایت مساوی است با سود دهی بیشتر و اجرایی کردن ایده ها که درآمد ثابت برای کاربران ایجاد خواهد کرد با آرزوی موفقیت روز افزون برای کاربران عزیز سایت پرشین دوج کوین.

بنده هم از طرف خودم و کلیه ی مخاطبان ماین تریدر از جنابعالی سپاسگزارم که با تمام کمبود وقتی که داشتید این فرصت رو به ما دادید که اطلاعات بیشتری در مورد شما و مجموعه پرشین دوج کوین داشته باشیم. برای شما و مجموعتون صمیمانه آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

۳ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *