Big Invest

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۲۰۰ دلار
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: ۱۱۴٫۶۰ دلار
شروع پروژه: ۴۱ روز پیش مجموع سود ما: ۱۰۷٫۴۸ دلار
مانیتور شده: ۱۳ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۰۹٫۲۱
حداقل سرمایه گذاری: ۳۰ دلار رده بندی ادمین: ۹ از ۱۰
پاداش معرفی: ۷% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، دوج کوین
پلن ها: ۲% تا ۴% روزانه برای ۱ تا ۳ سال

درباره پروژه: بیگ اینوست نام پروژه ای وطنی ست که با توجه به پلن های سود آورش این روزها از آن زیاد می شنویم. زمینه ی فعالیت بیگ اینوست در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال و بازار فارکس می باشد و گفته می شود بخشی از سرمایه های این پروژه صرف احیای مناطق کویری ایران و توسعه ی کشاورزی می گردد.

پلن های سرمایه گذاری: بیگ اینوست دارای سه پلن سرمایه گذاری ۱ ، ۲ و ۳ ساله ست که در جدول زیر به درصد سود دهی و شرح پلن های این پروژه خواهیم پرداخت.

رنج سرمایه گذاری مدت پلن درصد دریافتی
روزانه ماهانه کل دوره
۳۰ تا ۵۰۰۰ دلار ۱ سال ۲% ۶۰% ۷۲۰%
۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار ۲ سال ۳% ۹۰% ۲۱۶۰%
۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار ۳ سال ۴% ۱۲۰% ۴۳۲۰%

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین و دوج کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت آنی بوده و بلافاصله پس از ارسال درخواست برداشت به والت شما واریز می گردند.

با توجه به پلن های سود آور بیگ اینوست و بازگشت سریع اصل سرمایه میتوان بخشی از سرمایه گذاری را به این پروژه معطوف داشت و آنرا یکی از سبدهای سرمایه گذاری دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۴ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *