Crowd Mining

وضعیت: در حال پرداخت سرمایه ی فعال ما: ۵۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۱۶٫۲۳ دلار
شروع پروژه: ۱۹ روز پیش مجموع سود ما: ۹٫۱۴ دلار
مانیتور شده: ۱۳ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۷٫۱۲٫۰۲
حداقل سرمایه گذاری: ۹ دلار رده بندی ادمین: ۹ از ۱۰
پاداش معرفی: ۵% – ۳% – ۱% پروتکل امنیتی: گرین بار
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، پییر، بیت کوین، اتریوم
پلن ها: ۳% روزانه برای ۵۰ روز کاری

پیشنهاد ادمین: کرود ماینینگ پروژه ی خوبی به نظر می رسد و پارامترهای یک پروژه پایدار را داراست، پلن این پروژه دارای سود منطقی ۳% روزانه به مدت ۵۰ روز کاری می باشد که در هر دوره ۵۰ درصد سود خالص را نصیب سرمایه گذار می نماید. با بازدید از وب سایت این پروژه ویدئوهایی را از فارم و دفاتر کاری این مجموعه می توانید مشاهده نمایید و بطور کلی پروژه ای پایدار با سودی منطقی را می توان محتمل دانست.

استفاده از نرم افزار گذر از تحریم در برخی از ISP ها توصیه می شود. من خودم مشکل داشتم تو ورود به اکانت که با استفاده از تحریم شکن راحت وارد شدم. همینطور دقت داشته باشید برای ورود از شما ایمیل و کلمه ی عبور رو میخواد، نه نام کاربری و کلمه ی عبور در این مورد هم خیلی دوستان کم دقتی کرده بودند و نتونسته بودن وارد بشن.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۳ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *