EtherBot

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۷ اتریوم
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: ۶٫۵۰۶۶۱۱۹۶ اتریوم
شروع پروژه: ۱۴۶ روز پیش مجموع سود ما: ۳٫۱۶۵۴۳۸۶۵ اتریوم
مانیتور شده: ۱۴۶ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۱۱٫۰۱
حداقل سرمایه گذاری: ۰٫۰۵ اتریوم رده بندی ادمین: ۹ از ۱۰
پاداش معرفی: ۶% – ۳% – ۱% آموزش، ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: اتریوم
پلن ها: ۰٫۶% تا ۰٫۹% روزانه برای ۲۰۰ روز، ۰٫۸% تا ۱٫۳۸% روزانه برای ۹۰ تا ۱۵۰ روز

پیش نیاز: قبل از شروع روی این مطلب کلیک کنید و با توجه به دیوایس خود والت مورد نیاز را نصب کنید.

درباره پروژه: ایده ی پروژه اتر بات از یک پلتفرم مالی آغاز شده است و این پلتفرم بر روی شبکه هوشمند اتریوم سوار است، این پروژه یک سیستم مالی هوشمند است که میتواند آزادی مالی را برای تمام استفاده کنندگان خود فراهم کند. در اتربات هر شخص خودش صاحب کمپانی و بخشی از درآمد است، هیج شخصی نمیتواند اتربات را متوقف کند. پروژه اتربات تنها نقطه ی استارت است و این پلتفرم از طریق گیم های آنلاین متنوع در بستر شبکه هوشمند اتریوم به کار خود ادامه خواهد داد. پروژه اتر بات در نقشه راه خود به عنوان یک پروژه منسجم قصد دارد تا پلتفرم گیم آنلاین خود در شبکه های موبایلی را فراهم سازد و افراد بتوانند برای اولین بار در دنیا بصورت آنلاین باهم به رقابت بپردازند و زیر نظر شبکه امن و هوشمند اتریوم از بازی کردن خود کسب درآمد کنند. پروژه اتر بات قصد دارد لذت درآمد زایی و رشد همگانی را برای تمام افراد و توسعه دهندگان اتربات در فازهای مختلف اکونومی اقتصادی، بازی های آنلاین متنوع و صرافی غیر متمرکز هوشمند توسعه دهند.

پلن های سرمایه گذاری: این پروژه دارای ۱۰ ربات سرمایه گذاری ست که در جدول زیر میتوانید آنها را بررسی نمایید.

ربات ها Plexi Gere Bult Ranger Tracker
مدت قرارداد ۲۰۰ روز ۲۰۰ روز ۲۰۰ روز ۲۰۰ روز ۱۵۰ روز
پرداخت روزانه ۰٫۶% ۰٫۷% ۰٫۸% ۰٫۹% ۰٫۸%
درصد کل دوره ۱۲۰% ۱۴۰% ۱۶۰% ۱۸۰% ۱۲۰%
مبلغ سرمایه ۰٫۰۵ اتریوم ۰٫۲۵ اتریوم ۰٫۵ اتریوم ۱٫۵ اتریوم ۲٫۵ اتریوم
ربات ها Boomer Silver Tera Ovo Greez
مدت قرارداد ۱۴۰ روز ۱۲۵ روز ۱۱۰ روز ۱۰۰ روز ۹۰ روز
پرداخت روزانه ۰٫۸۹% ۱% ۱٫۱۳% ۱٫۲۴% ۱٫۳۸%
درصد کل دوره ۱۲۴% ۱۲۵% ۱۲۵% ۱۲۴% ۱۲۴%
مبلغ سرمایه ۵ اتریوم ۱۰ اتریوم ۱۵ اتریوم ۲۵ اتریوم ۵۰ اتریوم

محاسبه ی سود سرمایه گذاری: در جدول زیر میزان دریافتی روزانه و کل دوره و همچنین سود حاصل از بسته های سرمایه گذاری را محاسبه می کنیم.

ربات ها قیمت ربات برداشت روزانه برداشت کل دوره سود خالص دوره
Plexi ۰٫۰۵ اتریوم ۰٫۰۰۰۳ اتریوم ۰٫۰۶ اتریوم ۰٫۰۱ اتریوم
Gere ۰٫۲۵ اتریوم ۰٫۰۰۱۷۵ اتریوم ۰٫۳۵ اتریوم ۰٫۱ اتریوم
Bult ۰٫۵ اتریوم ۰٫۰۰۴ اتریوم ۰٫۸ اتریوم ۰٫۳ اتریوم
Ranger ۱٫۵ اتریوم ۰٫۰۱۳۵ اتریوم ۲٫۷ اتریوم ۰٫۸ اتریوم
Tracker ۲٫۵ اتریوم ۰٫۰۲ اتریوم ۳ اتریوم ۰٫۵ اتریوم
Boomer ۵ اتریوم ۰٫۰۴۴۳ اتریوم ۶٫۲ اتریوم ۱٫۲ اتریوم
Silver ۱۰ اتریوم ۰٫۱ اتریوم ۱۲٫۵ اتریوم ۲٫۵ اتریوم
Tera ۱۵ اتریوم ۰٫۱۶۹۵ اتریوم ۱۸٫۶۴۵ اتریوم ۳٫۶۴۵ اتریوم
Ovo ۲۵ اتریوم ۰٫۳۱ اتریوم ۳۱ اتریوم ۶ اتریوم
Greez ۵۰ اتریوم ۰٫۶۹ اتریوم ۶۲ اتریوم ۱۲ اتریوم

پاداش معرفی: احتمالا از سود پلن ها لذت بردید و مایل هستید تا این قرارداد هوشمند را به دوستان یا آشنایان خود معرفی کنید. کمپانی در ازای هر سرمایه گذار جدیدی که توسط شما یا اعضای تیم شما معرفی گردد ۶% در سطح یک، ۳% در سطح دو و ۱% مبلغ سرمایه گذاری ایشان را در سطح سه پاداش می دهد. به این نکته توجه داشته باشید پتانسیل درآمد زایی از بخش پاداش معرفی ۲٫۵ برابر کل مبلغی است که خودتان سرمایه گذاری کرده اید. بطور مثال اگر شما یک پلن ۱٫۵ اتریوم و یک پلن ۰٫۵ اتریوم فعال کرده اید بنابراین در مجموع ۲ اتریوم پلن فعال دارید و میتوانید از این بخش تا ۲٫۵ برابر مبلغ سرمایه گذاری خود یعنی ۵ اتریوم درآمد کسب نمایید.

راهنمای ثبت نام و تنظیمات والت با کامپیوتر:

  • اگر والت MetaMask را از قبل بروی مروگر فایرفاکس خود نصب کرده اید نیاز به این مرحله ندارید در غیر اینصورت طبق آموزش ارائه شده در این مقاله این والت را بروی مرورگر فایرفاکس خود نصب کنید (من موفق نشدم روی گوگل کروم با این قرارداد هماهنگش کنم به همین خاطر فایرفاکس رو توصیه میکنم چون بخوبی قرارداد هوشمند و والت با هم مچ شدند البته اگر قبلا بروی گوگل کروم نصب کردید مشکلی وجود ندارد و الان میتوانید پس از نصب در فایرفاکس با استفاده از ۱۲ کلمه والتی که روی گوگل کروم دارید به والت فایرفاکس ایمپورت کنید)
  • روی آیکون روباه در نوار ابزار خود کلیک کنید تا والت شما باز شود و بروی دایره ی بالا سمت راست کلیک کنید وارد منوی Setting شوید وارد منوی Security & Privacy و Privacy Mode را بروی OFF قرار دهید تا والت بتواند با سایت قرارداد هوشمند ارتباط برقرار کند.
  • در این مرحله بروی عبارت ثبت نام کلیک کنید.
  • برای اینکه گزینه های سایت فعال گردد، وسط صفحه یک کلید دایره شکل هست که بروی آن نوشته شده Register روی آن کلیک کنید، یک نام کاربری انتخاب کنید و ایمیل خود را وارد کرده و در نهایت کلید Register را کلیک نمایید. اینجا سایت به والت شما متصل می گردد و تنها یک بار مبلغی در حد یک یا دو سنت برای این اتصال از شما فی کسر می گردد که آنرا کانفیرم کنید.
  • حالا ربات های سرمایه گذاری را می توانید ببینید و با توجه به بودجه ای که برای این پروژه در نظر گرفته اید می توانید یک یا چندین ربات را خریداری نمایید. چند نکته، در مرحله ی خرید چنانچه Gas را بروی عدد ۲ بگذارید تراکنش بسیار سریع تایید شده و ربات به داشبورد شما اضافه می گردد. اگر مایلید چند ربات خریداری کنید یکی را بخرید و بعد از ثبت شدن در داشبورد ربات بعدی را خریداری کنید. بعد از خرید وارد داشبورد که شدید با استفاده از Ctrl+F5 صفحه را رفرش کنید تا مطمئن شوید ربات برای شما اضافه شده.
  • در مورد برداشت سود، در داشبورد پایین ربات های خریداری شده ی شما یک دایره وجود دارد که با کلیک بروی آن سود تا آن لحظه ی شما محاسبه و به قسمت Withdraw منتقل میشود. نکته، زمانی که نمیخواهید برداشت کنید این کار را انجام ندهید چون هر بار که روی دایره کلیک کنید در بکگراند به بلاک چین اتریوم متصل می شوید و برای محاسبه ی میزان سود مبلغی خیلی خیلی جزئی شاید کمتر از یک سنت از والت شما کسر می گردد بنابراین این کار را فقط در زمان هایی که میخواهید برداشت انجام دهید مثلا روزی یکبار انجام دهید.

راهنمای ثبت نام و تنظیمات والت با تلفن های همراه یا تبلت ها:

  • اگر اپلیکیشن TokenPocket را از قبل بروی دیوایس خود نصب کرده اید نیاز به این مرحله ندارید در غیر اینصورت طبق آموزش ارائه شده در این مقاله این والت را بروی دیوایس خود نصب نمایید.
  • اپلیکیشن را باز کنید، قسمت پایین چند آیکون وجود دارد، اولین آیکون از چپ شبیه نماد دوج کوین است البته نماد Dapp هست ولی خب شبیه هستن، آنرا تاچ کنید. بالا یه آدرس بار هست مثل مرورگر این لینک را کپی کنید و در این آدرس بار Paste کرده و آنرا اجرا کنید.
  • سه مرحله ی آخر و نکات آنها کاملا مشابه به راهنمای ارائه شده برای کامپیوتر است مطابق همان انجام دهید.

با توجه به هوشمند بودن این پروژه و عدم امکان دخالت مدیران پروژه در بسته شدن آن میتوان یک پروژه ی با دوام و سود آور را محتمل دانست. بنابراین اگر تصمیم دارید در این پروژه سرمایه گذاری کنید طبق آموزش های بالا مراحل را انجام دهید و قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۱۲ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *