آخرین اخبار پروژه ها

 

Mind Capital تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
وبینار معرفی کمپانی مایند کپیتال و پلن های درآمد زایی توسط لوئیس کاستیلو. زمان پنجشنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران. جهت ورود به وبینار کلیک کنید.
Iranian Traders
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
ایرانیان تریدرز طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود از تغییر DNS های دامنه ی وب سایت خود اطلاع داد و از اختلالات احتمالی در دسترسی به سایت خبر داد. در پایان این اطلاعیه آمده این مشکل در کمترین زمان ممکن برطرف خواهد شد.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
مستر کارنسی طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود از برقراری امکان فعالسازی پلن جدید خبر داد. همچنین در این اطلاعیه در مورد دقیق و صحیح وارد کردن مقدار خواسته شده جهت واریز تذکر داده شده. در پایان اشاره شده واریز مستقیم از اکسچنج باینانس به والت سایت بلامانع است.
Mind Capital
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
طبق راد مپ اعلام شده امروز مایند کپیتال افتتاحیه رسمی ساختمان مرکزی خود در مادرید اسپانیا رو برگزار نمود. این جشن با حضور آقای گونزالو پییلو مدیر عامل و سایر مدیران ارشد کمپانی برگزار شد. ویدئوهای منتشر شده در سوشال های مایند کپیتال را برای اطلاعات بیشتر از این رویداد میتوانید مشاهده کنید. VIDEO1 :: VIDEO2
Dell Miner
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
دل ماینر طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود از توقف چند روزه ی پرداخت ها خبر داد. در متن این اطلاعیه آمده، اکسچنج باینانس حساب کاربری آنها را مسدود کرده و تا اطلاع بعدی پرداخت ها متوقف می گردند. سود پلن ها طی این مدت همچنان محاسبه شده و بزودی با برطرف کردن این مشکل پرداخت ها از سر گرفته خواهند شد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
ایران دوج بانک طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود خبر داد، مشکل اتمام پلن ها و برگشت سپرده به بالانس رفع شده و کاربران میتوانید مجدد پلن مورد نظر را تمدید یا درخواست برداشت دهند.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
ورژن جدید وب سایت از ساعت ۰۰:۰۰ امشب در دسترس خواهد بود. با توجه به تغییر پلنها و عدم امکان تغییر در دیتابیس ادامه کار سایت به صورت دو ورژن قدیمی و جدید خواهد بود که تا پایان زمان پلنهای قدیمی ادامه خواهد داشت. جهت ورود به وب سایت جدید ابتدا باید گزینه ریست پسورد را بزنید و با تعیین رمز ورود به حساب خود در ورژن جدید وارد شوید. برای انتقال بالانس از ورژن قدیمی به جدید از چت آنلاین کمک بگیرید.
Mr Currency
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
مستر کارنسی طی اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده اعلام نمود وب سایت این پروژه جهت ارتقا بک آفیس و افزودن امکانات جدید در حال بروز رسانی و تست می باشد و ظرف چند روز آینده با پایان یافتن تست ها دسترسی به پنل کاربری امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است سود دهی پلن ها طی این آپدیت برقرار بوده و محاسبه می گردد.
Persian Dogecoin
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
تولد یک سالگی پرشین دوج کوین و برگزاری جشنواره هایی به همین مناسبت. در اطلاعیه این جشنواره آمده به ازای فعالسازی پلن در سه روز آینده، پلن هایی بصورت هدیه دریافت خواهید کرد، همچنین جشنواره بازاریابی هم به همین مناسبت در حال برگزاری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره ها به کانال تلگرامی این پروژه مراجعه کنید.
Traders Home
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
تریدرز هوم به مناسبت سال جدید میلادی پلن هایی تحت عنوان VIP2020 ارائه کرده بود و طی اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده اعلام نمود امروز آخرین فرصت برای فعالسازی این پلن هاست و طی ۲۴ ساعت آینده از روی سایت حذف خواهند شد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
ایران دوج بانک طی اطلاعیه ای که در وب سایت خود منتشر کرده اعلام نمود ” کاربرانی که بعد از اتمام دوره ماهیانه پلنشان لغو نمی شود و سپرده به حساب بالانسشان واریز نمیشود لطفا صبور باشند تا مشکل رفع شود “