NexTradeBox

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۲،۵۰۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۶۲۴٫۷۵ دلار
شروع پروژه: ۲۳ روز پیش مجموع سود ما: ۱۸۷٫۲۵ دلار
مانیتور شده: ۲۱ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۳
حداقل سرمایه گذاری: ۲۵ دلار رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: ۳% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، لایت کوین
پلن ها: ۰٫۴% تا ۱٫۵% روزانه برای ۹۰ تا ۷۲۰ روز

درباره پروژه: در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ تیمی متشکل از تریدرهای حرفه ای پروژه ای را تحت عنوان نکس ترید باکس لانچ کردند. این تیم متخصص با بکارگیری بروزترین ابزارها بهترین نتایج را در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال حاصل نموده و با ارائه ی پلن های درآمدزایی منطقی نوید یک سرمایه گذاری امن و پر سود را به سرمایه گذاران پروژه ی نکس ترید باکس می دهند. در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: شش باکس سرمایه گذاری برای این پروژه در نظر گرفته شده که مدت قراردادها با توجه به میزان سرمایه گذاری از ۹۰ تا ۷۲۰ روز متغیر خواهد بود. اجازه دهید در جدول زیر به ارائه ی جزئیات پلن های این پروژه بپردازیم.

مینیمم
سرمایه گذاری
مدت پلن درصد دریافتی
روزانه ماهانه کل دوره
۲۵ دلار ۷۲۰ روز ۰٫۴۰% ۱۲٫۰% ۲۹۰%
۲۵۰ دلار ۵۴۰ روز ۰٫۴۶% ۱۳٫۸% ۲۵۰%
۵۰۰ دلار ۳۶۰ روز ۰٫۵۸% ۱۷٫۴% ۲۱۰%
۷۵۰ دلار ۲۷۰ روز ۰٫۶۸% ۲۰٫۴% ۱۸۵%
۱۰۰۰ دلار ۱۸۰ روز ۰٫۸۸% ۲۶٫۴% ۱۶۰%
۲۰۰۰ دلار ۹۰ روز ۱٫۵۰% ۴۵٫۰% ۱۳۵%

محاسبه ی سود سرمایه گذاری: با توجه به انعطاف پلن ها و امکان انتخاب های متعدد، برای انجام محاسبات سود سرمایه گذاری برای اولین پلن مبلغ ۱۰۰ دلار را در نظر میگیریم و در سایر پلن ها حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز را لحاظ میکنم، به جدول زیر توجه کنید.

مبلغ
سرمایه گذاری
مدت پلن مبلغ دریافتی
روزانه ماهانه کل دوره
۱۰۰ دلار ۷۲۰ روز ۰٫۴ دلار ۱۲ دلار ۲۹۰ دلار
۲۵۰ دلار ۵۴۰ روز ۱٫۲ دلار ۳۵ دلار ۶۲۱ دلار
۵۰۰ دلار ۳۶۰ روز ۲٫۹ دلار ۸۷ دلار ۱۰۴۴ دلار
۷۵۰ دلار ۲۷۰ روز ۵٫۱ دلار ۱۵۳ دلار ۱۳۷۷ دلار
۱۰۰۰ دلار ۱۸۰ روز ۸٫۸ دلار ۲۶۴ دلار ۱۵۸۴ دلار
۲۰۰۰ دلار ۹۰ روز ۳۰٫۰ دلار ۹۰۰ دلار ۲۷۰۰ دلار

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین و لایت کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۱ تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف نکس ترید باکس می توان انتظار یک پروژه ی با دوام و استیبل را داشت و آن را یکی از گزینه های مناسب جهت پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۴ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *