Persian Dogecoin

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۱۰۰،۰۰۰ دوج کوین
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۱۱۶،۳۵۶ دوج کوین
شروع پروژه: ۲۲۴ روز پیش مجموع سود ما: ۱۱۶،۳۵۶ دوج کوین
مانیتور شده: ۲۲۴ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۱٫۱۵
حداقل سرمایه گذاری: ۳۰۰ دوج کوین رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: ۲% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: تومان، پرفکت مانی، بیت کوین، دوج کوین
پلن ها: ۰٫۲۵% تا ۰٫۵۰% روزانه برای ۳۰ تا ۳۶۵ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: پرشین دوج کوین پروژه ای با مدیریت آقای سعید کوزه گری ست. عمده ی فعالیت این پروژه در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال بوده که توسط تیم ترید این پروژه انجام می پذیرد. پلتفرم سرمایه گذاری این پروژه ابتدا بر بستر تلگرام با یک ربات تلگرامی لانچ شد و پس از هشت ماه از شروع پروژه این ربات به وب سایت این پروژه نیز متصل شد و در حال حاضر این پلتفرم هم از طریق سایت و هم از طریق ربات تلگرامی قابل استفاده می باشد. لازم به توضیح است که ربات و وب سایت کاملا با هم مچ بوده و تبادل اطلاعات به بهترین شکل ممکن انجام می گردد. علاوه بر پلن های منطقی نکته ی مثبت دیگری این پلتفرم را متمایز می سازد و آن دارا بودن درگاه بانکی ست که خود نشان از احراز هویت مدیریت این پروژه است. در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: در تاریخ ۵ فروردین ۱۳۹۹ طی یک بروز رسانی پلن های سرمایه گذاری این پلتفرم آپدیت شد که در جدول زیر می توانید جزئیات آنها را مطالعه و بررسی کنید:

۳۰۰ تا ۸،۰۰۰ دوج کوین ۸،۵۰۰ تا ۳۵،۰۰۰ دوج کوین ۴۰،۰۰۰ تا ۱۸۰،۰۰۰ دوج کوین
مدت معمولی فریز مدت معمولی فریز مدت معمولی فریز
۳۰ ۷٫۵% +۰% ۳۰ ۸% +۰% ۳۰ ۸٫۵% +۰%
۱۰۰ ۲۴% +۴% ۱۰۰ ۲۵٫۵% +۴% ۱۰۰ ۲۸٫۵% +۴%
۲۱۰ ۶۶٫۵% +۲۸% ۲۱۰ ۷۰% +۲۸% ۲۱۰ ۷۷% +۲۸%
۳۶۵ ۱۲۰% +۷۲% ۳۶۵ ۱۳۲% +۷۲% ۳۶۵ ۱۴۴% +۷۲%
۲۰۰،۰۰۰ تا ۳۵۰،۰۰۰ دوج کوین ۴۰۰،۰۰۰ تا ۳،۵۰۰،۰۰۰ دوج کوین ۴،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ دوج
مدت معمولی فریز مدت معمولی فریز مدت معمولی فریز
۳۰ ۹% +۰% ۳۰ ۹٫۵% +۱% ۳۰ ۱۰% +۲%
۱۰۰ ۳۰% +۸% ۱۰۰ ۳۳% +۸% ۱۰۰ ۳۴٫۵% +۱۲%
۲۱۰ ۸۰٫۵% +۴۲% ۲۱۰ ۸۷٫۵% +۴۲% ۲۱۰ ۹۱% +۵۶%
۳۶۵ ۱۵۶% +۸۴% ۳۶۵ ۱۶۸% +۹۶% ۳۶۵ ۱۸۰% +۱۴۴%

ارزهای مورد قبول: در پرشین دوج کوین از ارزهای تومان، دوج کوین، بیت کوین و پرفکت مانی پشتیبانی می گردد. لازم به توضیح است چنانچه مایل هستید از تومان برای واریز و برداشت در این پلتفرم استفاده نمایید لازم است ابتدا مراحل احراز هویت را تکمیل نمایید و برای سایر ارزها نیازی به احراز هویت نیست.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۱ تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف پرشین دوج کوین می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های مناسب پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۲۳ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *