Traders Home

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۱،۰۰۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۹۴۴٫۸۰ دلار
شروع پروژه: ۶۷ روز پیش مجموع سود ما: ۲۷۸٫۱۳ دلار
مانیتور شده: ۶۷ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۰۹٫۲۱
حداقل سرمایه گذاری: ۲۰ دلار رده بندی ادمین: ۹٫۵ از ۱۰
پاداش معرفی: ۴% – ۲% – ۱% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین
پلن ها: ۱% تا ۱۰% روزانه برای ۳۵ تا ۱۲۰ روز

درباره پروژه: تیمی متخصص و کار آزموده متشکل از برنامه نویسان و تریدرهایی حرفه ای در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۱۹ پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین خود را تحت عنوان تریدرز هوم لانچ کردند. طیف وسیعی از پلن ها در بازه های مالی مختلف همراه با سودی منطقی در این پروژه چشم نوازی می کند. در ادامه با تحلیل و ارزیابی پلن های ارائه شده توسط تریدرز هوم در خدمتتان خواهیم بود.

پلن های سرمایه گذاری: کوتاه ترین پلن ارائه شده ۳۵ روز و بلندترین آن ۱۲۰ روز می باشد. تمام پلن ها به گونه ای طراحی شده که سود روزانه به همراه مقداری از اصل سرمایه هر روز به بالانس می آید. پلن ها را از طولانی به کوتاه مرتب کرده ام، اجازه دهید جزئیات پلن های تریدرز هوم را در جدول زیر بررسی کنیم.

مدت پلن رنج سرمایه گداری دریافتی روزانه دریافتی ماهانه دریافتی کل دوره
۱۲۰ روز ۲۰ دلار تا ۹۹ دلار ۱٫۰% ۳۰% ۱۲۰%
۶۰ روز ۳۰ دلار تا ۱۰۰ دلار ۲٫۱% ۶۳% ۱۲۶%
۶۰ روز فیکس ۲۰۰ دلار ۲٫۱% ۶۳% ۱۲۶%
۵۲ روز ۲۰۰۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰۰۰ دلار ۱۰٫۰% ۳۰۰% ۵۲۰%
۵۰ روز ۱۰۰ دلار تا ۳۰۰ دلار ۲٫۵% ۷۵% ۱۲۵%
۴۵ روز فیکس ۵۰۰۰۰ دلار ۸٫۰% ۲۴۰% ۳۶۰%
۴۵ روز ۶۰۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰۰ دلار ۹٫۰% ۲۷۰% ۴۰۵%
۴۰ روز ۳۰۰ دلار تا ۶۰۰ دلار ۳٫۰% ۹۰% ۱۲۰%
۴۰ روز ۱۰۰۰ دلار تا ۱۹۹۹ دلار ۳٫۸% ۱۱۴% ۱۵۲%
۴۰ روز فیکس ۲۰۰۰۰ دلار ۶٫۰% ۱۸۰% ۲۴۰%
۴۰ روز فیکس ۳۰۰۰۰ دلار ۷٫۰% ۲۱۰% ۲۸۰%
۳۵ روز ۶۰۰ دلار تا ۹۹۹ دلار ۳٫۲ ۹۶% ۱۱۲%
۳۵ روز فیکس ۲۰۰۰ دلار ۴٫۰% ۱۲۰% ۱۴۰%
۳۵ روز ۳۰۰۰ دلار تا ۴۹۹۹ دلار ۴٫۲% ۱۲۶% ۱۴۷%
۳۵ روز ۴۰۰۰ دلار تا ۸۰۰۰ دلار ۴٫۸% ۱۴۴% ۱۶۸%

همانطور که قبل تر عرض کردم طیف وسیعی از پلن ها در رنج های مختلف سرمایه گذاری را شاهد هستیم و شاید انتخاب پلن مناسب کمی مشکل به نظر برسد. با بررسی دقیق پلن ها در بازه ی سرمایه گذاری از مبلغ ۳۰ دلار تا ۵۰۰۰ دلار پلن هایی که با رنگ سبز مشخص کرده ام می توانند بهترین انتخاب هایی باشند که در تریدرز هوم داشته باشیم.

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف تریدرز هوم می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۶ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *