Cryptocurrency Prices by MineTrader

Weenzee

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۲۵۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۵۲۲٫۰۲ دلار
شروع پروژه: ۲۲۵ روز پیش مجموع سود ما: ۲۷۲٫۰۲ دلار
مانیتور شده: ۱۲۲ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۰۴٫۱۴
حداقل سرمایه گذاری: ۳۰ دلار رده بندی ادمین: ۱ از ۱۰
پاداش معرفی: ۳% – ۲% – ۱% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، لایت کوین، اتریوم
پلن ها: ۰٫۷% تا ۱٫۲۷% روزانه برای ۳۰ تا ۳۶۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: این پروژه بسته شده.

پلن های سرمایه گذاری: سرمایه گذاران در این پروژه با توجه به میزان سرمایه گذاری و همچنین میزان فعالیتشان لول بندی می شوند و بر اساس همین لول بندی سطح کاربران مشخص گردیده و از پلن های سرمایه گذاری بهره می برند. من اینجا می خواهم کمی کار را ساده تر کنم و همه چیز را برای سرمایه گذاری توضیح دهم که مبلغ سرمایه گذاریش بیش از ۱۰۰۰ دلار نیست و علاقه ای هم به تیم سازی و فعالیت حرفه ای ندارد. این پروژه از ارزهای زیادی پشتیبانی می کند و علاوه بر آنها توکنی مخصوص همین پروژه هم تعریف شده که سرمایه گذار میتواند سرمایه گذاری را هم با ارزهای متداول انجام دهد و هم با توکن WMZ که مختص این پروژه است. جهت ترغیب سرمایه گذاران سود بیشتری هم برای کسانی که با توکن WMZ سرمایه گذاری می کنند در نظر گرفته شده است. اجازه دهید بیش از این مطلب را پیچیده نکنم و پلن ها را در جدول زیر برایتان باز کنم.

پلن ها بازپرداخت روزانه
(توکن WMZ)
بازپرداخت روزانه
(سایر ارزها)
سود خالص
(توکن WMZ)
سود خالص
(سایر ارزها)
پلن ۳۰ روزه ۰٫۸۱% ۰٫۶۹% ۲۴٫۳% ۲۰٫۷%
پلن ۶۰ روزه ۰٫۹۷% ۰٫۸۵% ۵۸٫۲% ۵۱٫۰%
پلن ۹۰ روزه ۱٫۰۱% ۰٫۸۹% ۹۰٫۹% ۸۰٫۱%
پلن ۱۸۰ روزه ۱٫۰۵% ۰٫۹۳% ۱۸۹٫۰% ۱۶۷٫۴%
پلن ۳۶۰ روزه ۱٫۰۹% ۰٫۹۷% ۳۹۲٫۴% ۳۴۹٫۲%
نکته: حداقل سرمایه گذاری در تمام پلن ها ۳۰ دلار می باشد و اصل سرمایه در پایان دوره به بالانس شما اضافه می گردد که می توانید آنرا برداشت نمایید و یا مجددا اقدام به سرمایه گذاری کنید.

بعد از بررسی پلن ها در می یابیم که سرمایه گذاری با توکن WMZ می تواند تا حدودی سود آور تر باشد و حالا این سوال را خواهید پرسید که چطور باید WMZ را بفروشیم و برداشت کنیم. به همین منظور در پروفایل شما پلتفرمی پیاده سازی شده با نام Explorer که شما در این بخش می توانید WMZ بخرید یا بفروشید و در حقیقت WMZ های خود را می توانید در این بخش به هر یک از ارزهای پشتیبانی شده در این سایت تبدیل نموده و برداشت نمایید. از طرفی قیمت این توکن ها هم بالا و پایین می شوند و حتی گاهی هولد کردن آنها می تواند سود آور باشد. ضمن اینکه تبدیل WMZ به سایر ارزها کارمزد نیز دارد با توجه به تمام این نکات بنده به شخصه سایر ارزها را برای سرمایه گذاری انتخاب کردم هر چند این امکان وجود داشت که با سرمایه گذاری بروی WMZ سود بیشتری کسب نمایم. در هر صورت این یک مورد انتخابی است می توانید بررسی بیشتری انجام دهید و انتخاب کنید که روی کدام مورد سرمایه گذاری کنید برایتان مناسب تر است.

محاسبه ی سود سرمایه گذاری: برای این کار مبلغی را در نظر میگیریم که با بودجه ی اکثریت همخوانی داشته باشد، به همین منظور اگر در این پروژه ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری کنیم در پایین ترین سطح کاربری سود ما در ۵ پلن این پروژه به قرار زیر خواهد بود.

پلن ها روزانه ماهانه کل دوره سود خالص
پلن ۳۰ روزه ۰٫۶۹ دلار ۲۰٫۷۰ دلار ۱۲۰٫۷۰ دلار ۲۰٫۷۰ دلار
پلن ۶۰ روزه ۰٫۸۵ دلار ۲۵٫۵۰ دلار ۱۵۱٫۰۰ دلار ۵۱٫۰۰ دلار
پلن ۹۰ روزه ۰٫۸۹ دلار ۲۶٫۷۰ دلار ۱۸۰٫۱۰ دلار ۸۰٫۱۰ دلار
پلن ۱۸۰ روزه ۰٫۹۳ دلار ۲۷٫۹۰ دلار ۲۶۷٫۴۰ دلار ۱۶۷٫۴۰ دلار
پلن ۳۶۰ روزه ۰٫۹۷ دلار ۲۹٫۱۰ دلار ۴۴۹٫۲۰ دلار ۳۴۹٫۲۰ دلار

ارزهای مورد قبول: این پروژه از تمامی ارزهای مطرح جهت سرمایه گذاری پشتیبانی میکند و می تواند با استفاده از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم، ایاس، بیت کوین کش، لایت کوین، دش، اتریوم کلاسیک، زی کش، ریپل و تتر اقدام به شارژ بالانس نمایید.

پروسه برداشت: پرداخت درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا کمتر از ۱۲ ساعت انجام می پذیرد با این حال در سایت نوشته شده عملیات برداشت ممکن است ۲۴ تا ۷۲ ساعت بطول انجامد. همانطور که قبلا اشاره کردم چنانچه بروی توکن WMZ سرمایه گذاری کرده باشید، می توانید برای برداشت آنرا به هر کدام از ارزهای یاد شده تبدیل و برداشت نمایید این در حالی است که در سایر ارزها، با هر ارزی که سرمایه گذاری کرده باشید همان ارز را میتوانید برداشت کنید، مگر اینکه ابتدا با بالانس تان توکن WMZ خریداری کرده باشید و سپس توکن را به ارز دیگری تبدیل کنید و از آنجا که انجام این کار شامل کارمزد است چندان منطقی به نظر نمی رسد.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۸ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *