Cryptocurrency Prices by MineTrader

سبد برنده

اینکه چه استراتژی ای پیش بگیریم تا در هیچ یک از ماه های فعالیت مان با تراز منفی و ضرر مواجه نشویم بحثی ست که در این صفحه مفصلا به آن خواهیم پرداخت. در این صفحه تعدادی از پروژه ها که بر اساس فاکتورهای سود منطقی، پرداخت های منظم، ارائه ی مستندات لازم توسط تیم مدیریتی و احتمال ثبات و پایداری آنالیز شده اند، لیست میگردند. این پروژه ها در صفحه ی اصلی سایت هم توانسته اند رده بندی ادمین ۱۰ از ۱۰ را احراز نمایند و با این شخیصه قابل شناسایی هستند. کاملا ضروری ست یک سرمایه گذار موفق ۹۰% از سرمایه ای را که برای سرمایه گذاری در نظر گرفته بین این پروژه ها تقسیم نماید. خودتان را با انتخاب یک یا دو مورد گول نزنید اگر خواهان تراز مثبت ماهانه هستید دست کم پخش ۹۰% از سرمایه بین ۵ پروژه یا بیشتر از این دسته الزامی ست و هر چه تعداد بیشتری از پروژه های این دسته را گزینش کرده باشید احتمال منفی شدن تراز ماهانه ی خود را به صفر نزدیک تر کرده اید. اگر این سوال برایتان پیش آمده آیا پروژه ای که در این دسته قرار گرفته هرگز به تعطیلی کشیده نخواهد شد؟ متاسفانه باید بگویم این ترجمه حتی برای بهترین پروژه ای که می شناسید هم صادق نیست. هرگز تمام قد بروی هیچ پروژه ای نروید. توجه داشته باشید این لیست بطور مرتب بروزرسانی می گردد و ممکن است پروژه هایی از این لیست حذف و یا به آن اضافه گردند بنابراین حداقل هفته ای یکبار این صفحه را چک کنید.

فهرست پایدارترین پروژه های معرفی شده
KUAILIAN IRAN TRADE COIN IRAN COIN MINE
سرمایه ی فعال ما: ۶۰۰ دلار سرمایه ی فعال ما: ۳،۰۰۰ دلار سرمایه ی فعال ما: ۳،۳۰۰ دلار
رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰ رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰ رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر
ثبت نام ثبت نام ثبت نام
MIND CAPITAL T2X NEX TRADE BOX
سرمایه ی فعال ما: — دلار سرمایه ی فعال ما: ۵،۵۰۰ دلار سرمایه ی فعال ما: ۲،۵۰۰ دلار
رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰ رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰ رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر
ثبت نام ثبت نام ثبت نام
به زودی … به زودی … به زودی …

خب ۹۰% از سرمایه در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری را در لیست بالا پخش کردیم، ممکن است شما ۱۰۰% را به لیست بالا اختصاص دهید خیلی هم عالی. در صفحه ی اصلی سایت تعدادی از پروژه ها هستند که با رده بندی ادمین ۹ تا ۹٫۹ مشخص شده اند. این پروژه ها هم می توانند بخش کوچکی از سبد سرمایه گذاری ما را تشکیل دهند، میان این دسته هم پروژه های خوبی وجود دارند با این حال شاید به بررسی، شفاف سازی و اعتماد سازی بیشتری نیاز داشته باشند. بنابراین حداکثر پخش ۱۰% از کل سرمایه در پروژه هایی که رده بندی ادمین ۹ تا ۹٫۹ را احراز نموده اند قابل توصیه ست و نه بیشتر.

احتمالا میگویید من در سایت پروژه هایی را می بینم که رده بندی ادمین آنها از ۹ هم پایین تر است، ما که ۱۰۰% سرمایه ی خود را در پروژه های بالا پخش کردیم. باید عرض کنم این دسته پروژه ها شاید سودهای وسوسه انگیزی را پیشنهاد می دهند اما امکان ثبات و پایداری آنها ضعیف است. بنابراین اگر مایل هستید به این پروژه ها وارد شوید از محل سود حاصله از دو بخش بالا حداکثر ۵% از کل سرمایه را در این دسته از پروژه ها پخش کنید. دقت کنید عرض کردم از محل سود نه از جیب. بعضا این دسته از پروژه ها با استفاده از استراتژی های صحیح سرمایه گذاری به سود ختم می شوند با این حال اینکه در این دسته قبل ار رسیدن به سود با بسته شدن پروژه مواجه شویم محتمل است و نمیتوان این مساله را نادیده گرفت. و اما اگر چنین اتفاقی بیفتد آیا سرمایه گذاری که از استراتژی سبد برنده استفاده نموده ضرری متحمل شده؟ پاسخ خیر است. ایشان تنها بخش بسیار کوچکی از سود خود را از دست داده.

جمع بندی سبد برنده
رده بندی ادمین توزیع سرمایه
۱۰ از ۱۰ پخش ۹۰% از سرمایه ی در نظر گرفته شده ما بین دست کم ۵ پروژه یا بیشتر.
۹ تا ۹٫۹ پخش ۱۰% از سرمایه ی در نظر گرفته شده ما بین پروژه های این دسته.
۸٫۹ یا کمتر در صورت تمایل به ورود حتما از محل سود حاصل از دو دسته ی قبل اقدام شود نه از جیب.

اشتباهات متداول:

  • برخی سرمایه گذاران تمام اهداف خود را به یک پروژه ی خاص گره می زنند. هرگز حتی به بهترین پروژه ای که می شناسید با دید یک پلتفرم ابدی نگاه نکنید و تمام قد بروی آن پروژه نروید.
  • خودتان را با انتخاب چند پروژه با رده بندی ادمین ۸٫۹ به پایین گول نزنید با این تصور که من قانون سبد و تخم مرغ را رعایت کرده ام. این استراتژی هم اشتباه بوده و منجر به شکست شما خواهد شد.

این سبد برنده است، رعایت استراتژی سبد برنده احتمال وقوع ضرر را به شدت به صفر نزدیک می کند و سبب ایجاد یک درآمد منفعل می گردد. این مقاله من در آوردی نیست و حاصل تجربه ی چندین سال سرمایه گذاری در پلتفرم های آنلاین است لطفا آن را جدی بگیرید.

ماین تریدر: مدیریت سرمایه، خواهان سود و درآمد جمعی.

۱۱ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *