Cryptocurrency Prices by MineTrader

3Arbs

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۳٫۷ لایت کوین
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: ۳٫۴۷۰۴ لایت کوین
شروع پروژه: ۱۱۵ روز پیش مجموع سود ما: ۰٫۲۲۹۶- لایت کوین
مانیتور شده: ۹۶ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۵٫۲۷
حداقل سرمایه گذاری: ۵۰ دلار رده بندی ادمین: ۱ از ۱۰
پاداش معرفی: ۲۰% از سود روزانه سطح ۱ ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، تتر
پلن ها: حدود ۱٫۲% روزانه ربات اتوماتیک، ۰٫۶% روزانه ربات دستی

درباره پروژه: این پروژه بسته شده.

در پلتفرم تری اربز دو ربات آربیتراژ اتوماتیک و دستی در اختیار کاربران قرار گرفته که بروی سه ارز کار میکنند و با استفاده از اختلاف قیمت این ارزها در اکسچنج ها تولید سود میکنند. در ادامه به معرفی هر کدام از این ربات ها خواهیم پرداخت.

ربات آربیتراژ دستی: استفاده از این ربات رایگان است و هیچ هزینه ای ندارد. کافی ست ۳ ارز مورد نظرتان را از بخش Manual Trading انتخاب کنید تا ربات معاملات را برای شما انجام دهد. سود تقریبی روزانه استفاده از این ربات حدود ۰٫۶% است. در این ربات محدودیتی در تعداد اوردر ها وجود ندارد و بلافاصله بعد از بسته شدن هر معامله سود به بالانس شما اضافه میگردد. میزان سودآوری ربات دستی تقریبا نصف ربات اتوماتیک است و استفاده از این ربات پاداش معرفی ندارد.

ربات آربیتراژ اتوماتیک: فعالسازی این ربات ۵۰ دلار هزینه دارد که یکبار پرداخت میکنید. این ربات از بخش Automated Trading فعال میشود. سود ربات اتوماتیک تقریبا حدود ۱٫۲% در روز است که در مقایسه با ربات دستی تقریبا دو برابر سود آوری دارد. در این ربات هم محدودیتی در تعداد اوردرها وجود ندارد، ضمن اینکه استفاده از این ربات پاداش معرفی را نیز داراست.

ارزهای مورد قبول: این پلتفرم ارزهای بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، دش، ریپل و تتر را برای دریافت و برداشت پشتیبانی می کند.

پروسه برداشت: برداشت از تری اربز آنی بوده و بلافاصله پس از ثبت درخواست برداشت مبلغ درخواست شده به والت شما واریز می گردد.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۱۹ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *