Cryptocurrency Prices by MineTrader

Arbistar

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۴،۵۰۰ دلار
واریز سود: اتوماتیک مجموع برداشت ما: ۲،۶۷۶ دلار
شروع پروژه: ۴۷۴ روز پیش مجموع سود ما: ۱،۸۲۸- دلار
مانیتور شده: ۲۵۲ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۶٫۱۶
حداقل سرمایه گذاری: ۰٫۱ بیت کوین رده بندی ادمین: ۱ از ۱۰
پاداش معرفی: ندارد ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: بیت کوین
پلن ها: تا ۱٫۵% روزانه متغیر مادام العمر (امکان کنسل کردن پلن بعد از ۶۰ روز)

درباره پروژه: این پروژه بسته شده.

پلن سرمایه گذاری ربات عمومی: کلیه ی مبادلات مبتنی بر آربیتراژ بصورت خودکار انجام میگیرد و کاربران فقط امکان مدیریت منابع مالی خود را دارند. به این صورت که می توانند در این پلتفرم سرمایه ای را وارد نموده و از سود حاصله منتفع گردند. سرمایه گذار می تواند در ازای هر سرمایه ی ورودی روزانه تا ۱٫۵% از سود معاملات انجام شده منتفع گردد. میانگین سودی که من طی مدت فعالیتم در این پروژه مشاهده کردم روزانه ۰٫۶% بوده که سود ماهانه ی ۱۵ تا ۲۰ درصد را حاصل می کند. این امکان خوبی ست سرمایه گذار می تواند مبلغی را سرمایه گذاری کند و تا زمانی که سرمایه ی ایشان در اختیار ربات عمومی باشد از سود حاصل منتفع گردد. همچنین در صورت تمایل می توانید با گذشت ۶۰ روز از شروع قرارداد پلن خود را کنسل کرده و اقدام به برداشت اصل مبلغ سرمایه گذاری نمایید.

پروسه برداشت: در پنل کاربری بخشی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید سود هر هفته به والت تان واریز شود و یا اینکه ری اینوست شود و به سرمایه ی فعال شما اضافه گردد. در صورتیکه انتخاب کرده باشید سود حاصله به والت برداشت شود، شنبه ی هر هفته سود شما بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به درخواست برداشت به والت شخصی تان واریز می گردد.

نکاتی که قبل از سرمایه گذاری لازم است بدانید:

  • جهت انجام سرمایه گذاری فقط از ارز بیت کوین می توانید استفاده کنید.
  • حداقل میزان سرمایه گذاری در ربات عمومی ۰٫۱ و حداکثر ۵ بیت کوین می باشد.
  • مجموع سود سرمایه گذاری در ربات عمومی در محدوده ی ۱۵ تا ۲۰ درصد در ماه می باشد.
  • جهت انجام شدن عملیات برداشت به والت شخصی خودتان نیاز به KYC هست و KYC با پاسپورت یا کارت ملی ایرانی بلامانع است. چنانچه پاسپورت یا کارت ملی ترجمه شده ندارید می توانید از خدمات دارالترجمه آنلاین الف ترنسلیتور و یا دارالترجمه رسمی پارسیس استفاده نمایید.
  • دسترسی به کلیه ی امکانات پروژه از سه طریق وب سایت، اپلیکیش Android و اپلیکیشن iOS برقرار است.
  • امکان کنسل کردن سرمایه گذاری بعد از ۶۰ روز از شروع قرارداد امکان پذیر است.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۳۰ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *