Cryptocurrency Prices by MineTrader

Eco Smart

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۱۸۰،۰۰۰ ترون
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: ۳۵۵،۶۵۳ ترون
شروع پروژه: ۱۹۸ روز پیش مجموع سود ما: ۳۵۵،۶۵۳ ترون
مانیتور شده: ۱۹۸ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۸٫۰۶
حداقل سرمایه گذاری: ۲،۰۰۰ ترون رده بندی ادمین: ۹٫۲ از ۱۰
پاداش معرفی: ۹% – ۸% – ۷% – ۶% آموزش، ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: ترون
پلن ها: قرارداد هوشمند، تشریح پلن

درباره پروژه: اکو اسمارت یکی از بهترین پلتفرم هایی ست که بصورت یک اسمارت کانترکت یا قرارداد هوشمند بر بستر بلاک چین ترون لانچ شده است. از نکات مثبت این پلتفرم میتوان به انجام رباتیک کلیه ی عملیات، غیر قابل تغییر بودن شرایط قرارداد، اطمینان و امنیت بالا و پرداخت و برداشت لحظه ای اشاره کرد.

ECS TOKEN: همانند یک ایردراپ همراه با خرید بسته های این پلتفرم مقداری توکن به سرمایه گذاران اهدا خواهد شد که در حقیقت حکم سهام را دارد و علاوه بر پلتفرم جاری، در پروژه های آتی این پلتفرم، شرکت کنندگان در این طرح سهام دار خواهند بود و وابسته به میزان دارایی توکن خود در سود این پروژه ها سهیم خواهند بود. طبق رادمپ با گسترش پلتفرم اکو اسمارت و سهام داران پروژه های گیم، اکسچنج و ترید غیر متمرکز، درگاه پرداخت و والت غیر متمرکز، ربات هوشمند ترید و سوشال اجرایی خواهد شد که سهامداران در سود این پلتفرم ها نیز شریک خواهند بود.

تشریح پلن: اکو اسمارت یک پلتفرم MLM پانزده سطحی با اسپیل اوور عرضی است که بر بستر شبکه هوشمند ترون در حال اجراست و طرح درآمد زایی فوق العاده ای را برای کاربران خود برنامه ریزی نموده در ادامه به بررسی طرح های درآمد زایی این پلتفرم خواهیم پرداخت.

بخش اول استخرها: اکو اسمارت دارای سه استخر است که سهامدارن با توجه به شرایط تیمی و مقدار دارایی توکن های شان از پلتفرم جاری سود خواهند برد.

استخر عمومی: تمام سرمایه گذاران فاقد هرگونه قید و شرطی در این استخر حضور دارند. این استخر شامل ۱۰% از کل سرمایه ی اکو اسمارت است. سود این استخر دوشنبه ی هر هفته بصورت کاملا رباتیک محاسبه شده و بین کلیه ی سهامداران با توجه به میزان دارایی توکن خود توزیع می گردد. این درآمد همیشگی برای تمام سهام داران خواهد بود. بدیهی است هر کس سهام بیشتری داشته باشد به نسبت ترون بیشتری پاداش می گیرد.

سود کلیه ی سهامداران دوشنبه ۱۳۹۹٫۰۸٫۰۶ به والت های ایشان واریز گردید، ۰٫۰۰۰۱ ترون برای هر سهم.

استخر میانی: هر سهامداری که در سه لول ۳ ، ۹ ، ۲۷ نفرات سازمان خود را تکمیل کرده باشد وارد این استخر می گردد. این استخر شامل ۷% از کل سرمایه ی اکو اسمارت است. سود این استخر ماهانه محاسبه شده و بین سهامدارن این استخر توزیع می گردد. این درآمد ماهیانه و همیشگی برای این دسته از سهام داران خواهد بود.

پاداش ماهانه استخر میانی، شنبه ۱۳۹۹٫۰۶٫۳۰ واریز گردید، ۰٫۰۰۸۳ ترون برای هر سهم.

استخر بازنشستگی: هر سهامداری که در شش لول از سازمان خود به مجموع فروش ۵ میلیون ترون رسیده باشد وارد این استخر می گردد. این استخر شامل ۳% از کل سرمایه ی اکو اسمارت است. سود این استخر ماهانه محاسبه شده و بین سهامدارن این استخر توزیع می گردد. این درآمد ماهیانه و همیشگی برای این دسته از سهام داران خواهد بود.

مولتی لول مارکتینگ: همانطور که قبلا هم اشاره شد اکو اسمارت شامل یک MLM پانزده سطحی با اسپیل اوور عرضی است. شاید با مفهوم اسپیل اوور عرضی آشنا نباشید، هر شخص می تواند ۳ نفر ورودی مستقیم داشته باشد و از نفر چهارم کمک به لاین های پایین خود میکند و ورودی های آنها را پر می کند آن هم نه در یک محور بلکه در هر سه محور. لذا این پروژه تک روی را بر نمی تابد و استارت در یک تیم قوی کمک شایانی به شما خواهد کر\د. اسپیل اوور عرضی فعالیت افرادی که در شبکه سازی ضعیف هستند را بسیار سهل و آسان کرده. ۵۰% از کل سرمایه ی اکو اسمارت در این بخش توزیع می گردد. در جدول زیر به بررسی پاداش لاین های ۱ تا ۱۵ خواهیم پرداخت.

لاین ۱ ۹% لاین ۹ ۱%
لاین ۲ ۸% لاین ۱۰ ۱%
لاین ۳ ۷% لاین ۱۱ ۱%
لاین ۴ ۶% لاین ۱۲ ۱%
لاین ۵ ۵% لاین ۱۳ ۱%
لاین ۶ ۴% لاین ۱۴ ۰٫۵%
لاین ۷ ۳% لاین ۱۵ ۰٫۵%
لاین ۸ ۲%

پکیج های سهام: در اکو اسمارت سه پکیج سرمایه گذاری در نظر گرفته شده که در جدول زیر بررسی میکنیم.

پکیج لاین های باز سهم کل از MLM
۵۰۰۰ ترون ۵ لاین ۳۵%
۱۰۰۰۰ ترون ۱۰ لاین ۴۶%
۲۰۰۰۰ ترون یا بیشتر ۱۵ لاین ۵۰%

مراحل ثبت نام و فعالسازی پکیج:

  • قبل از هر چیز در مرورگر گوگل کروم بروی این لینک کلیک کنید و با استفاده از گزینه ی Chrome Extension والت ترون لینک را نصب نمایید. همچینین برای استفاده در موبایل می توانید از والت های TronWallet ، TokenPocket ، TronLinkPro استفاده نمایید.
  • بعد از نصب والت و شارژ ۵۲۰۰ ، ۱۰۲۰۰ یا ۲۰۲۰۰ ترون درون والت، بروی این لینک کلیک کنید، وب سایت اکو اسمارت بطور اتوماتیک به والت شما کانکت می شود. در موبایل لینک مربوطه را در قسمت مرورگر والت خود کپی و ران کنید.
  • با توجه به پکیجی که میخواهید خریداری کنید در کادر مربوطه یکی از اعداد ۵۰۵۰ ، ۱۰۰۵۰ و یا ۲۰۰۵۰ را وارد نموده و بروی کلید INVEST کلیک کنید.
  • در صورت تمایل به خرید سهام بیشتر و یا آپگرید از پلن کوچکتر به بزرگتر، مبلغ مورد نظر + ۵۰ ترون را در باکس مربوطه وارد کرده و نهایتا بروی کلید INVEST کلیک کنید.
ویدئو های معرفی اکو اسمارت به زبان فارسی
کاتالوگ ها: ECS ECOSYSTEM COMMUNITY MAKER – FA COMMUNITY MAKER – EN

با توجه به مطالب یاد شده اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۵۷ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *