Forex Group Live

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۵۰۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۹۲٫۸۰ دلار
شروع پروژه: ۴۵ روز پیش مجموع سود ما: ۹۲٫۸۰ دلار
مانیتور شده: ۴۴ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۱۲٫۰۳
حداقل سرمایه گذاری: ۲۵ دلار رده بندی ادمین: ۹٫۶ از ۱۰
پاداش معرفی: ۶% – ۱% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم، دوج کوین
پلن ها: ۰٫۲۴% تا ۰٫۳۷% روزانه برای ۹۰ تا ۱۸۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: پلتفرم سرمایه گذاری فارکس گروپ لایو توسط آقای سید محمد حسینی در دی ماه ۱۳۹۸ لانچ شد. ایشان که ۷ سال سابقه ی کار در فارکس را دارد اکنون با استفاده از تجربیات خود و تیم تحت نظرش پلتفرمی با سود منطقی ارائه نموده که امید می رود پایداری مناسبی داشته باشد. در ادامه به بررسی پلن های سرمایه گذاری در پروژه فارکس گروپ لایو خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: در فارکس گروپ ۵ بسته ی سرمایه گذاری در نظر گرفته شده، پرداخت سود بصورت روزانه بوده و اصل سرمایه در انتهای مدت پلن قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد خواهد بود. در جدول زیر به بررسی جزئیات سود آوری این ۵ بسته می پردازیم.

رنج سرمایه گذاری مدت
سود روزانه % سود ماهانه % سود دوره %
۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار ۹۰ روز ۰٫۲۴% ۷٫۲% ۲۱٫۶%
۲۵۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۹۰ روز ۰٫۲۷% ۸٫۱% ۲۴٫۳%
۱۰۰۱ دلار و بیشتر ۹۰ روز ۰٫۳۰% ۹٫۰% ۲۷٫۰%
۵۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار ۱۸۰ روز ۰٫۳۴% ۱۰٫۲% ۶۱٫۲%
۲۰۰۱ دلار و بیشتر ۱۸۰ روز ۰٫۳۷% ۱۱٫۱% ۶۶٫۶%

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم و دوج کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به سود دهی منطقی پروژه، می توان انتظار پایداری قابل قبولی از فارکس گروپ لایو داشت و این پروژه می تواند یکی از سبدهای انتخابی برای تقسیم سرمایه باشد. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۳ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *