Cryptocurrency Prices by MineTrader

FX Trading Corp

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۵,۰۰۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۱۸،۴۵۵٫۸۶ دلار
شروع پروژه: ۳۴۳ روز پیش مجموع سود ما: ۱۳،۴۵۵٫۸۶ دلار
مانیتور شده: ۷۵ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۰۴٫۱۴
حداقل سرمایه گذاری: ۱۰۰ دلار رده بندی ادمین: ۱ از ۱۰
پاداش معرفی: ۶% + باینری + لیدرشیپ ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: بیت کوین
پلن ها: ۱% تا ۲٫۵% روزانه متغیر تا سقف ۲۰۰%

درباره پروژه: این پروژه بسته شده.

بخش اول، بسته های سرمایه گذاری: ابتدایی ترین بخش پلن ارائه شده، بسته های سرمایه گذاری است که در جدول زیر این بسته های سرمایه گذاری را بررسی خواهیم کرد.

بسته های
سرمایه گذاری
مینیمم سود
روزانه ۱%
ماکزیمم سود
روزانه ۲٫۵%
ماکزیمم بالانس
روزانه
ماکزیمم بالانس
دوره
U$100 ۱ دلار ۲٫۵ دلار ۱۰۰ دلار ۲۰۰ دلار
U$300 ۳ دلار ۷٫۵ دلار ۳۰۰ دلار ۶۰۰ دلار
U$500 ۵ دلار ۱۲٫۵ دلار ۵۰۰ دلار ۱،۰۰۰ دلار
U$1000 ۱۰ دلار ۲۵ دلار ۱،۰۰۰ دلار ۲،۰۰۰ دلار
U$3000 ۳۰ دلار ۷۵ دلار ۳،۰۰۰ دلار ۶،۰۰۰ دلار
U$5000 ۵۰ دلار ۱۲۵ دلار ۵،۰۰۰ دلار ۱۰،۰۰۰ دلار
U$10000 ۱۰۰ دلار ۲۵۰ دلار ۱۰،۰۰۰ دلار ۲۰،۰۰۰ دلار
U$20000 ۲۰۰ دلار ۵۰۰ دلار ۲۰،۰۰۰ دلار ۴۰،۰۰۰ دلار
U$30000 ۳۰۰ دلار ۷۵۰ دلار ۳۰،۰۰۰ دلار ۶۰،۰۰۰ دلار
U$40000 ۴۰۰ دلار ۱،۰۰۰ دلار ۴۰،۰۰۰ دلار ۸۰،۰۰۰ دلار
U$50000 ۵۰۰ دلار ۱،۲۵۰ دلار ۵۰،۰۰۰ دلار ۱۰۰،۰۰۰ دلار

مدت تمام پلن ها ۲۰۰ روز کاری ست و سود هر روز بین ۱ تا ۲٫۵ درصد وابسته به سود هر روز شرکت است به این معنی که از ۱ درصد کمتر و از ۲٫۵ درصد بیشتر نخواهد شد. ماکزیمم بالانسی که روزانه میتوانید از ۴ بخش پلن کسب نمایید برابر است با مبلغ بسته سرمایه گذاری شما و ماکزیمم بالانسی که طی یک دوره می توانید دریافت کنید برابر است با دو برابر مبلغ بسته ی سرمایه گذاری شما.

بنابراین پلن شما زمانی به انتها می رسد که یا ۲۰۰ روز کاری سپری شده باشد و یا دو برابر مبلغ سرمایه گذاری بالانس دریافت کرده باشید به این معنی که هر کدام زودتر اتفاق بیفتد پلن شما بسته خواهد شد. حالا این سوال مطرح میشود که اگر به سقف درآمد دو برابر یا همان ۲۰۰% رسیدیم چه اتفاقی می افتد. دو راهکار وجود دارد، اول اینکه صبر کنید تا ۲۰۰% تکمیل گردد سپس اقدام به خرید همان پلن یا پلنی دیگر کنید و دومین راهکار اینکه قبل از رسیدن به ۲۰۰% پلن موجود را آپگرید کنید. مثلا در حال حاضر روی پلن ۱۰۰ دلاری هستید و به ۱۷۰% رسیده اید، میتوانید با پرداخت ۲۰۰ دلار پلن خود را به پلن ۳۰۰ دلاری آپگرید کنید که در این صورت کانتر ۲۰۰ روز شما صفر می شود و از اینجا به بعد سود پلن ۳۰۰ دلاری را دریافت خواهید تا زمانی که مجددا به ۲۰۰% برسید. در اینجا به نظر می رسد آپگرید کردن پلن انتخاب بهتری باشد.

تا اینجا هر چی گفتیم برای یک سرمایه گذار صرف بود که فقط قصد سرمایه گذاری دارد که پلن خوبی در اختیار این افراد قرار گرفته و می تواند بسیار سود آور باشد. و اما در ادامه سایر پلن ها را توضیح خواهم داد که مختص اشخاصی ست که قصد دارند پا را فراتر گذاشته و نگاهی حرفه ای تر به این بیزنس داشته باشند.

بخش دوم، پاداش معرفی: احتمالا از سود بخش اول لذت بردید و مایل هستید تا این بیزنس را به دوستان یا آشنایان خود معرفی کنید. کمپانی در ازای هر سرمایه گذار جدیدی که توسط شما معرفی گردد ۶% مبلغ سرمایه گذاری ایشان را پاداش می دهد. بطور مثال اگر شما کمپانی را به شخصی معرفی کنید و ایشان ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری کند، شما ۶% این مبلغ یعنی ۳۰ دلار بعنوان پاداش معرفی دریافت خواهید کرد.

بخش سوم، پلن باینری: در داشبورد شما امکانی قرار گرفته که میتوانید انتخاب کنید شخصی که الان دعوت به کار می کنید سمت راست شما ثبت جایگاه نماید یا سمت چپ شما و به این ترتیب روی دو تیم سمت راست و سمت چپ تان کنترل خواهید داشت. در سیستم باینری دو جایگاه زیر شما وجود دارد یکی راست و یکی چپ، حالا این سوال پیش می آید که اگر نفر سومی را دعوت کنم چه اتفاقی می افتد. این شخص با توجه به تنظیماتی که در داشبوردتان اعمال کردید در انتهایی ترین جایگاه سمت راست یا چپ تان خواهد نشست. نکته ی حمایتی و بسیار مثبت اینجاست از خط آپلاین شما تمام نفرات جدیدی که عضو مجموعه می شوند، سر خواهند خورد و به مجموعه ی شما اضافه خواهند شد.

اما پلن باینری به چه صورت فعال خواهد شد. شما یک نفر را در جایگاه سمت راست خود معرفی می کنید و یک نفر را در جایگاه سمت چپ خود، در این حالت شرایط فعال شدن پلن باینری برای شما برقرار شده، اجازه دهید مثالی بزنم، شرایط باینری شما برقرار گردیده و یک تیمه سه نفره سمت راست شما شکل گرفته که در مجموع ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری کرده اند، در سمت چپ شما هم یک تیم پنج نفره شکل گرفته که در مجموع ۹۰۰ دلار سرمایه گذاری کرده اند. در پلن باینری هر ۲۴ ساعت وضعیت تیم راست و چپ شما بررسی شده و به ازای سرمایه گذاری های انجام شده در تیم کوچکتر شما ۸% پاداش باینری دریافت خواهید کرد. در مثالی که عرض کردم تیم کوچکتر شما، تیم سمت راست هست که ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری کرده اند و بنابراین امروز شما ۸% این مبلغ یعنی ۴۰ دلار پاداش باینری دریافت خواهید کرد. بعد از دریافت پاداش، حالا سمت تیم کوچک شما صفر می شود و تیم بزرگ شما ۴۰۰ ، دوباره تا ۲۴ ساعت آینده نفرات تیم شما و همچنین خودتون یا حتی آپلاین های شما به معرفی کمپانی به دوستان و آشنایان خود خواهند پرداخت و بفرض برآیند این تلاش ۲۴ ساعته این میشود که چهار نفر به سمت راست شما با مجموع سرمایه گذاری ۷۰۰ دلار و هفت نفر به سمت چپ شما با مجموع سرمایه گذاری ۱۱۰۰ اضافه می شوند. بنابراین حالا شما در تیم کوچک خود ۷۰۰ دلار سرمایه گذاری جدید دارید و در تیم بزرگ خود ۴۰۰ دلار از شب گذشته داشتید ۱۱۰۰ دلار هم امشب اضافه شده و نتیجه ۷۰۰ به ۱۵۰۰ می باشد، که باز ۸% سرمایه ی تیم کوچک یعنی ۵۶ دلار پاداش میگیرید. و این پروسه هر ۲۴ ساعت تکرار و محاسبه خواهد شد. درسته بی نظیره هنوز تموم نشده و ادامه دارد.

بخش چهارم، پاداش لیدرشیپ: دریافت پاداش های لیدرشیپ هم شرایطی دارند که در این بخش به آنها خواهیم پرداخت. بطور مثال اگر مجموع سرمایه گذاری های انجام شده در تیم کوچک شما به ۱۰۰۰ دلار برسد شما به رنک STAR 1 دست یافته اید. پاداش لیدرشیپ STAR 1 برابر است با ۲% از درآمد حاصل از پلن نفراتی که مستقیما توسط شما به کار دعوت شده اند. یک مثال بزنیم شما مستقیما ۵ نفر را به کار دعوت کرده اید که مجموع سرمایه گذاری های این ۵ نفر ۳۵۰۰ دلار است، خب فرض کنید سود اعلام شده کمپانی برای پلن امروز ۱٫۶% باشد، بنابراین این ۵ نفر امروز در مجموع ۵۶ دلار از پلن درآمد دارند که ۲% این درآمد یعنی ۱٫۱۲ دلار بعنوان پاداش لیدرشیپ STAR 1 بصورت روزانه به شما تعلق خواهد گرفت. این داستان زمانی جذاب تر خواهد شد که شما به رنک های بالاتر دست یافته باشید. و اما اجازه دهید سایر رنک ها رو در قالب جدول زیر معرفی کنم:

رنک شرایط پاداش
STAR 1 مجموع ۱،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱
STAR 2 مجموع ۴،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۲
STAR 3 مجموع ۲۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۳
STAR 4 مجموع ۵۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۴
STAR 5 مجموع ۲۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۵
STAR 6 مجموع ۵۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۶
STAR 7 مجموع ۱،۵۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۷
STAR 8 مجموع ۳،۰۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۸
STAR 9 مجموع ۵،۰۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۹
STAR 10 مجموع ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در تیم کوچک ۲% از درآمد پلن نفرات سطح ۱ تا ۱۰

بخش پنجم، پاداش تاپ استار: هنوز یک بخش هیجان انگیز دیگر باقیمانده و آن پاداش تاپ استار هاست. اجازه دهید شرایط و پاداش های این بخش را هم در جدول زیر با هم مرور کنیم:

رنک شرایط پاداش
STAR 6 داشتن یک STAR 1 در هر کدام از تیم های راست و چپ که شما معرفشان بوده باشید. ساعت رولکس یا ۲،۰۰۰ دلار
STAR 7 داشتن یک STAR 2 در هر کدام از تیم های راست و چپ که شما معرفشان بوده باشید. تور تفریحی به همراه خانواده یا ۵،۰۰۰ دلار
STAR 8 داشتن یک STAR 3 در هر کدام از تیم های راست و چپ که شما معرفشان بوده باشید. یک دستگاه تویوتا کمری یا ۲۰،۰۰۰ دلار
STAR 9 داشتن یک STAR 4 در هر کدام از تیم های راست و چپ که شما معرفشان بوده باشید. یک دستگاه مرسدس کلاس E یا ۵۰،۰۰۰ دلار
STAR 10 داشتن یک STAR 5 در هر کدام از تیم های راست و چپ که شما معرفشان بوده باشید. یک دستگاه لامبورگینی یا فراری یا ۲۰۰،۰۰۰ دلار
BLACK STAR داشتن یک STAR 10 در هر کدام از تیم های راست و چپ که شما معرفشان بوده باشید. یک دستگاه قایق تفریحی یا ۵۰۰،۰۰۰ دلار

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین بازپرداخت ها از ارز بیت کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: پرداخت درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا کمتر از ۳۶ ساعت انجام می پذیرد با این حال در سایت نوشته شده عملیات برداشت ممکن است تا ۷۲ ساعت بطول انجامد. توجه داشته باشید کلیه ی پرداخت ها در روزهای کاری انجام می پذیرد. در آخرین آپدیت جهت حفظ پایداری پروژه یکبار در ماه امکان برداشت خواهید داشت.

نکات ضروری برای ایجاد پلن: با توجه به ضرورت این مورد بهتر است در این مورد اطلاعات کافی داشته باشید و به دقت طبق این دستور العمل مراحل ایجاد پلن را انجام دهید.

  • در آخرین آپدیت سایت جهت سرعت در فعال سازی پلن ها، امکان ایجاد یا آپگرید پلن از بالانس محیا شده، بنابراین مناسب تر است که این کار را از مبلغ بالانس انجام دهید و اما چنانچه بخواهید از والت شخصی این کار را انجام دهید توجه به نکات زیر ضروری ست.
  • با توجه به تعداد بسیار بالای کاربران این کمپانی و تعدد تراکنش های دریافتی کمپانی بسیار ضروری ست که از والت ی با سرعت بسیار بالا استفاده کنیم، تنها والت هایی که بنده توصیه و حتی اجبار میکنم از این والت ها برای تبادلات مالی در این سایت استفاده نمیایید والت های block.io و blockchain.com هستند. و نکته ی دیگری که نیاز است حتما رعایت شود برای ارسال بیت کوین به والت سایت حتما تنظیمات مربوط به فی تراکنش را در والت block بروی Priority: High و در والت blockchain بروی priority تنظیم نمایید.
  • نکته ی بعدی اینکه تنها زمانی اقدام به ایجاد پلن نمایید که آمادگی کامل جهت ارسال بیت کوین به والت سایت را دارید. به این معنی که ابتدا در والت خودتان لاگین کرده باشید و به بخش Send رفته باشید و تنظیمات فی را بروی Priority: High یا priority قرار داده باشید. سپس هر زمان هیچ تردیدی برای ایجاد پلن نداشتید و این امکان را داشتید که بلافاصله مبلغ درخواست شده را انتقال دهید به بخش Plan سایت مراجعه کنید، پلن خود را انتخاب کنید و با سرعت عمل بالا CREATE را کلیک نموده بدون هیچ معطلی و فوت وقت مقدار بیت کوین خواسته شده را عینا کپی نموده ، همچنین والت سایت را کپی نموده و در بخش Send در والت تان وارد نموده و سریع بیت کوین را انتقال دهید.

کانال های اصلی پروژه (بزودی): جهت راهنمایی و راهبرد بهتر این پروژه چند کانال تلگرامی داریم که مرحله به مرحله شما را برای انجام هر چه بهتر این بیزنس آماده می کند. هیچ کدام از این کانال ها حاوی لینک دعوت نمی باشند، بنابراین بدون دغدغه میتوانید دوستانی را که به این بیزنس دعوت می کنید به این کانال ها راهنمایی کنید تا پس از تکمیل کردن اطلاعاتشان با لینک خود شما وارد این بیزنس فوق العاده شوند.

کانال ها: معرفی کمپانی و پلن های درآمد زایی آموزش های ویدئویی کار کردن با سایت آموزش های راهبردی تیم اخبار و اطلاعیه ها

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۴۴ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *