Cryptocurrency Prices by MineTrader

Handy Invest

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۸۰،۰۰۰ دوج کوین
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۳۶،۰۴۴ دوج کوین
شروع پروژه: ۱۹۰ روز پیش مجموع سود ما: ۳۶،۰۴۴ دوج کوین
مانیتور شده: ۱۳۵ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۷٫۱۰
حداقل سرمایه گذاری: ۱۵،۰۰۰ دوج کوین رده بندی ادمین: ۹ از ۱۰
پاداش معرفی: ۲% تا ۹% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، پییر، دوج کوین
پلن ها: ۰٫۳۳% تا ۰٫۵۰% روزانه برای ۳۰ روز، ۱۱% تا ۱۶% ماهانه برای ۳ ماه (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: در وب سایت این پروژه اطلاعات زیادی در مورد آنچه این مجموعه جهت تولید ارزش افزوده انجام می دهد نیامده و بصورت کوتاه اشاره شده که در حوزه ترید وارد معاملات کم ریسک می شوند تا امنیت سرمایه حفظ شود. در ادامه به بررسی پلن های سرمایه گذاری در این پلتفرم خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: در این پلتفرم سه پلن در نظر گرفته شده. پلن ماهانه با پرداخت روزانه، پلن سه ماهه با پرداخت ماهانه و پلن سالانه با پرداخت سالانه که هر کدام سه رنج سرمایه گذاری را شامل می شود. در کلیه ی پلن ها اصل سرمایه تا پایان دوره فریز شده و در آخر دوره برگردانده خواهد شد. در جدول زیر جزئیات پلن های سرمایه گذاری هندی اینوست را بررسی می کنیم.

مدت بازپرداخت رنج سرمایه گذاری (دوج) سود روزانه سود ماهانه سود کل دوره
۳۰ روز روزانه ۱۵،۰۰۰ تا ۲۵۰،۰۰۰ ۰٫۳۳% ۹٫۹% ۹٫۹%
۲۵۱،۰۰۰ تا ۸۰۰،۰۰۰ ۰٫۴۶% ۱۳٫۸% ۱۳٫۸%
۸۱۰،۰۰۰ تا ۳،۰۰۰،۰۰۰ ۰٫۵۰% ۱۵٫۰% ۱۵٫۰%
۳ ماه ماهانه ۲۵،۰۰۰ تا ۲۰۰،۰۰۰ ۱۱% ۳۳%
۲۰۱،۰۰۰ تا ۳،۰۰۰،۰۰۰ ۱۴% ۴۲%
۳،۱۰۰،۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۶% ۴۸%
۱ سال سالانه ۲۰،۰۰۰ تا ۳۰۰،۰۰۰ ۱۶۰%
۳۱۰،۰۰۰ تا ۸،۰۰۰،۰۰۰ ۱۸۵%
۸،۱۰۰،۰۰۰ تا ۱۷،۰۰۰،۰۰۰ ۱۹۸%

ارزهای مورد قبول: در هندی اینوست از ارزهای پرفکت مانی، پایر و دوج کوین برای دریافت سرمایه پشتیبانی می گردد و مبنای کلیه ی محاسبات ارز دوج کوین می باشد.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پلتفرم بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۶ تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

هر چند شاهد توضیحات کاملی در وب سایت این پروژه نیستیم با این حال با توجه به پلن های منطقی آن میتوان انتظار پایداری قابل قبولی را داشت و بعنوان یکی از سبدهای کوچک سرمایه گذاری این پلتفرم را انتخاب کرد. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *