Cryptocurrency Prices by MineTrader

Iran Trade Coin

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۰٫۳ بیت کوین
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۰٫۲۷۸۲ بیت کوین
شروع پروژه: ۴۴۷ روز پیش مجموع سود ما: ۰٫۲۷۸۲ بیت کوین
مانیتور شده: ۱۸۵ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۷٫۲۶
حداقل سرمایه گذاری: ۰٫۰۱ بیت کوین / ۱۰۰ دلار رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: تا ۲% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: تومان، بیت کوین، لایت کوین، ترون
پلن ها: ۹% تا ۱۵% ماهانه برای ۱ تا ۶ ماه (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: مجموعه ی ایران ترید کوین با مدیریت آقای حسین زرین در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال فعالیت دارد، آقای سعید پور حیدر یکی از تریدرهای برجسته مدیریت بخش ترید این مجموعه را عهده دار است. ایران ترید کوین یک پلتفرم چند منظوره با امکاناتی بسیار عالی ست که شرکت در بخش سرمایه گذاری آن با توجه به شفافیت و سود متعارف پلن های این پلتفرم می تواند یکی از انتخاب های مناسب برای سرمایه گذاران باشد. از دیگر امکانات خوب این پلتفرم می توان به بخش اکسچنج رمز ارزها اشاره کرد. در ادامه به ارزیابی و تحلیل پلن های سرمایه گذاری این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: در بخش سرمایه گذاری این پلتفرم دو نوع پلن با مبنای محاسبات دلاری و بیت کوینی در نظر گرفته شده که در جداول زیر به بررسی جزئیات آنها خواهیم پرداخت.

پلن های دلاری
محدوده سرمایه گذاری مدت سود خالص ماهانه سود خالص کل دوره
۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار ۳۰ ۹% ۹%
۹۰ ۱۰% ۳۰%
۱۸۰ ۱۱٫۵% ۶۹%
۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار ۳۰ ۱۰% ۱۰%
۹۰ ۱۱% ۳۳%
۱۸۰ ۱۲٫۵% ۷۵%
۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار ۳۰ ۱۱% ۱۱%
۹۰ ۱۲% ۳۶%
۱۸۰ ۱۳٫۵% ۸۱%
۱۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار ۳۰ ۱۲% ۱۲%
۹۰ ۱۳٫۲% ۳۹٫۶%
۱۸۰ ۱۵% ۹۰%
توضیحات: مبلغ اصل سرمایه در پایان دوره ی سرمایه گذاری برگردانده خواهد شد.
پلن های بیت کوینی (ترید جمعی)
محدوده سرمایه گذاری مدت سود خالص ماهانه سود خالص کل دوره
۰٫۰۱ بیت کوین و بیشتر روز شمار حدود ۱۱% ۱۱%
۳۰ ۱۲% ۱۲%
۹۰ ۱۳% ۳۹%
۱۸۰ ۱۳٫۷۵% ۸۲٫۵%
توضیحات: مبلغ اصل سرمایه در پایان دوره ی سرمایه گذاری برگردانده خواهد شد.

ارزهای مورد قبول: در ایران ترید کوین از ارزهای تومان، بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، دوج کوین، ترون، ریپل، تتر و دش پشتیبانی می گردد.

پروسه برداشت: حداقل برداشت ۰٫۰۰۲ برای بیت کوین و در سایر ارزها مینیمم برداشت با مینیمم برداشت باینانس برابر است. بنابراین اگر موجودی بیت کوینی شما کمتر از ۰٫۰۰۲ است و میخواهید آنرا برداشت کنید می توانید در اکسچنج داخلی پلتفرم بیت کوین خود را به سایر ارزها تبدیل و برداشت کنید. پروسه ی واریز درخواست های برداشت توسط API کنترل شده و حدود ۱ تا ۶ ساعت به والت شما واریز خواهند شد.

پلتفرم وام دهی: از تیر ماه ۱۳۹۹ مجموعه ی ایران ترید کوین پلتفرم وام دهی خود را راه اندازی نمود. وثیقه ی وام با ارزهای BTC، USDT، ETH، XDG، LTC، TRX، XRP، BNB قابل پرداخت می باشد. اقساط وام ۶ تا ۳۶ ماه بوده و یک ماه استراحت برای اولین بازپرداخت در نظر گرفته شده است. همچنین به مبلغ وثیقه گذاشته شده ۴۵% سود سالانه تعلق خواهد گرفت. واریز وام با تتر و تومان صورت خواهد گرفت و چنانچه تتر مورد نظر شما باشد این امر بصورت آنی انجام خواهد شد. چنانچه وام دریافتی ریالی باشد، افزایش قیمت بیت کوین، تتر و سایر ارزها تاثیری بر میزان بازپرداخت نخواهد داشت و در صورتیکه وام دریافتی تتر بوده باشد بدون توجه به ارز وثیقه گذاشته شده بازپرداخت با تتر خواهد بود. همچنین کاربر می تواند با وام دریافتی خود اقدام به فعالسازی پلن در ایران ترید کوین نماید. نکته ی آخر اینکه هیچ محدودیتی برای مبلغ وام وجود نداشته و این وام بدون بهره بوده و کارمزدی ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایران ترید کوین مراجعه کنید.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف پلتفرم ایران ترید کوین می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های مناسب پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۱۰ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *