Cryptocurrency Prices by MineTrader

Mind Capital

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: — دلار
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: — دلار
شروع پروژه: ۴۰۳ روز پیش مجموع سود ما: دلار
مانیتور شده: ۳۳۹ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۸٫۲۸
حداقل سرمایه گذاری: ۴۰ دلار رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: ۸% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: بیت کوین
پلن ها: ۰٫۵% تا ۱٫۵% روزانه متغیر مادام العمر (امکان کنسل کردن پلن بعد از ۹۰ روز)
توجه: از تاریخ ۱ آگست ۲۰۲۰، مطابق قوانین کمپانی مجاز به انتشار اطلاعات مالی خود در وب سایت نیستیم.

درباره پروژه: مایند کپیتال یک کمپانی در حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده به مدیریت آقای گونزالو گارسیا پییلو ست که به همراه تیمی از متخصصین این حوزه تاسیس گردیده. بعد از سالها تحقیق و بررسی در حوزه ی بلاک چین اکنون آنها قادرند لحظه های طلایی برای خرید و فروش ارزهای مختلف را شناسایی کنند و تولید سود نمایند. می توان گفت با پروژه ی بسیار شفافی روبرو هستیم، تمامی معاملات بصورت لایو از داخل پنل کاربری قابل مشاهده است. احتمالا می پرسید که آقای گونزالو گارسیا پییلو کیست که ما باید به او و کمپانی ایشان اعتماد کنیم!

درباره گونزالو گارسیا پییلو: او نویسنده ی کتاب، تهیه کننده موسیقی، کارگردان فیلم و مجری رادیو و تلوزیون بوده. در سال ۲۰۰۶ مدرسه ای افتتاح کرد که علوم پیش بینی را تدریس می نمود. او که در اروپا و آمریکا شخصیتی شناخته شده است، اکنون با تکمیل تجربیات و تحقیق و بررسی بسیار در صدد کسب سود از دارایی های رمزنگاری شده برآمده. ممکن است بگویید از کجا معلوم هویت این شخص جعل نشده و از اسم و رسم ایشان در این پروژه سو استفاده نشده باشد. در ادامه ی ارزیابی این پروژه توجه شما را به ویدئوهایی جلب میکنم که ایشان شخصا به معرفی کمپانی خود مایند کپیتال می پردازد و همچنین ویدئویی هم از دفتر مرکزی کمپانی در مادرید اسپانیا خواهیم دید:

VIDEO 4 VIDEO 3 VIDEO 2 VIDEO 1

شاید مایل باشید اطلاعات بیشتری از آقای گارسیا پییلو و کمپانی ایشان بدست آورید. اجازه دهید کمی کار را برای شما ساده تر کنم، این اطلاعات را در قالب دو فایل PDF به زبان های انگلیسی و فارسی در اختیار شما میگذاریم:

ENGLISH PDF FARSI PDF

پلن درآمد زایی: حال که با کمپانی و احراز هویت مدیر عامل آن آشنا شدیم به طرح درآمد زایی کمپانی بپردازیم. شما با معادل حداقل ۴۰ دلار بیت کوین میتوانید به این پروژه وارد شده و سرمایه گذاری نمایید. سود حاصل از فعالیت کمپانی بروی سرمایه های در اختیار به این صورت تقسیم میگردد که ۶۵% آن سهم سرمایه گذار خواهد بود و ۳۵% از آن به کمپانی تعلق خواهد گرفت. که چیزی حدود ۰٫۵% تا ۱٫۵% سود خالص در روزهای کاری به شما تعلق خواهد گرفت. پلن بصورت مادام العمر طراحی شده و تا زمانی که سرمایه ی شما در اختیار کمپانی ست این سود خالص روزانه را دریافت خواهید کرد. بعد از ۹۰ روز از شروع سرمایه گذاری شما می توانید قرار داد را کنسل کنید و اصل سرمایه خود را خارج نمایید. همچنین با معرفی کمپانی و طرح درآمد زایی آن به سایر دوستانتان شما ۸% از سود روزانه ی شخصی که معرفی کرده اید را نیز بصورت روزانه دریافت خواهید کرد. بطور مثال اگر شما شخصی را معرفی کنید و درآمد روزانه ایشان ۱۰ دلار در روز باشد، روزانه ۰٫۸ دلار هم شما پاداش معرفی دریافت خواهید کرد و تا زمانی که ایشان اصل سرمایه ی خود را خارج نکرده باشد، این پاداش روزانه به شما تعلق خواهد گرفت.

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و بازپرداخت ها از ارز بیت کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: مینیمم برداشت ۵۰ دلار می باشد و هر زمان درخواست برداشت نمایید در کمتر از چند دقیقه به والت بیت کوین شما واریز خواهد شد.

همانطور که ملاحظه فرمودید مایند کپیتال پروژه ای بسیار شفاف است که هویت تیم مدیریتی آن نیز احراز گردیده، این پروژه در زمره ی یکی از مناسب ترین پلتفرم های سرمایه گذاری ست. بنابراین اگر تصمیم دارید به جمع ما در این پروژه بپیوندید به شما تبریک میگویم. می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۶ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *