Cryptocurrency Prices by MineTrader

Mining Expert

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۲٫۰۰ اتریوم
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: ۰٫۶۹۵۴ اتریوم
شروع پروژه: ۵۶ روز پیش مجموع سود ما: ۱٫۳۰۴۶- اتریوم
مانیتور شده: ۱۸ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۱۲٫۲۲
حداقل سرمایه گذاری: ۰٫۰۱ اتریوم رده بندی ادمین: ۱ از ۱۰
پاداش معرفی: ۲٫۲% پروتکل امنیتی: گرین بار
حساب های مورد قبول: اتریوم
پلن ها: ۲٫۲۲% روزانه مادام العمر – بازگشت سرمایه هر زمان

درباره پروژه: این پروژه بسته شده.

آموزش ثبت نام:

  • اگر والت MetaMask را از قبل بروی مروگر یا تلفن همراه خود نصب کرده اید نیاز به این مرحله ندارید در غیر اینصورت طبق آموزش ارائه شده در این مقاله این والت را نصب کنید.
  • بعد از نصب والت و شارژ مقداری اتریوم در آن بروی این لینک کلیک کنید (مرورگر دسکتاپ) / این لینک را در مرورگر والت خود کپی و اجرا کنید (والت های موبایلی)، وب سایت ماینینگ اکسپرت بطور اتوماتیک به والت شما کانکت می شود.

آموزش سرمایه گذاری:

  • در منوی Investor’s Office بروی کلید DEPOSIT کلیک کنید، مقدار اتریومی که مایلید سرمایه گذاری کنید انتخاب کرده و CONFIRM را کلیک کرده و پرداخت را تایید نمایید. بلافاصله پلن شما فعال می گردد.

آموزش Reinvest یا سرمایه گذاری مجدد از بالانس:

  • بروی کلید REIVEST کلیک کنید، سپس CONFIRM را کلیک کرده و پرداخت را تایید نمایید. بلافاصله به مقدار ۲% بیشتر از مبلغی که در بالانس دارید به مبلغ پلن اضافه می گردد.

آموزش برداشت:

  • بروی کلید ETH کلیک کنید، سپس CONFIRM را کلیک کرده و پرداخت را تایید نمایید. بلافاصله مبلغی که در بالانس دارید به والت شما واریز می گردد.

آموزش کنسل کردن پلن:

  • بروی کلید WITHDRAW کلیک کنید، سپس ETH را کلیک کرده و پرداخت را تایید نمایید. پلن کنسل شده و مبلغ سرمایه گذاری با کسر ۱۰% جریمه به والت شما واریز می شود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۳۰ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *