My Digi Plus

وضعیت: در حال پرداخت
پلن خریداری شده: ۳ ماهه
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۷،۸۶۰ دوج کوین
شروع پروژه: ۹۱ روز پیش مجموع سود ما: ۷،۸۶۰ دوج کوین
مانیتور شده: ۹۱ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۱۲٫۲۲
کوچکترین پلن: ۵۰۰۰ دوج کوین رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: ۵% تا ۳۵% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: دوج کوین
پلن ها: ارائه ی سیگنال + طرح درآمدزایی ویژه

درباره پروژه: خیلی از ما هستیم کنار سرمایه گذاری هامون ترید ارزهای دیجیتال رو هم انجام میدیم، بعضی ها حرفه ای تر بعضی ها تفریحی شخصا جز دسته ی دوم بودم و تفریحی این کار رو انجام می دادم. چند ماهی بود عضو کانالی بودم با عنوان tradeON که سیگنال های بسیار خوبی رو ارائه می داد و نتایجی که از این سیگنال ها میگرفتم با توجه به وقت کمی که روی ترید میزاشتم قابل قبول و حتی خوب بود. اخیرا تیم tradeON پروژه ای رو معرفی کرده به نام MyDigiPlus که بطور تخصصی به ارائه سیگنال های ترید در اکسچنج باینانس می پردازه و برای دوستانی که مایل هستند به ترید ارزهای دیجیتال بپردازن بسیار مناسبه. به انضمام اینکه یه طرح درآمد زایی بی نظیر هم این پروژه داره که استفاده از اون رو لذت بخش تر میکنه.

پکیج های سیگنال دهی: ۴ پکیج در این پروژه ارائه شده که به تناسب مدت زمان آنها هزینه های متفاوتی دارند به جدول زیر توجه کنید:

پکیج هزینه ی خرید
یک ماهه ۵۰۰۰ دوج کوین
سه ماهه ۱۱۰۰۰ دوج کوین
شش ماهه ۲۰۰۰۰ دوج کوین
یک ساله ۳۸۰۰۰ دوج کوین
نمونه هایی از سیگنال های ارائه شده توسط تیم MyDigiPlus

طرح درآمدزایی: و اما علاوه بر اینکه با خرید پکیج ها می توانید از سیگنال های ارائه شده توسط این تیم استفاده کنید با معرفی این پروژه به سایرین می توانید از طرح درآمدزایی ویژه هم استفاده کرده و از ۵% تا ۳۵% پاداش بازاریابی بهره مند گردید. به توضیحات طرح درآمدزایی در جدول زیر توجه کنید.

درجه ی کاربری توضیحات پاداش بازاریابی
نقره به کاربری گفته می شود که پلن فعال داشته باشد. کاربر نقره از هر کاربر در سطح اول خود ۵ درصد به عنوان پاداش دریافت می کند.
طلا به کاربری گفته می شود که در سه شاخه مختلف خود حداقل یک کاربر نقره داشته باشد. کاربر طلا از هر کاربر در مجموعه ی خود ۱۵ درصد پاداش دریافت می کند. کاربر طلا از شاخه ی کاربران طلای زیر مجموعه ی خود، پاداشی دریافت نمی کند.
پلاتینیوم به کاربری گفته میشود که در شش شاخه مختلف خود حداقل یک کاربر طلا داشته باشد. کاربر پلاتینیوم از هر کاربر در مجموعه خود ۲۵ درصد پاداش دریافت می کند. کاربر پلاتینیوم از شاخه ی کاربران پلاتینیوم زیر مجموعه ی خود، پاداشی دریافت نمی کند.
الماس به کاربری گفته میشود که در ده شاخه مختلف خود حداقل یک کاربر پلاتینیوم داشته باشد. کاربر الماس از هر کاربر در مجموعه خود ۳۵ درصد پاداش دریافت می کند. کاربر الماس از شاخه ی کاربران الماس زیر مجموعه ی خود، پاداشی دریافت نمی کند.

جمع بندی: مای دیجی پلاس یک پروژه ی سرمایه گذاری نیست و به ارائه ی خدمات سیگنال دهی می پردازد و در استفاده از خدمات آن ریسکی وجود ندارد، ضمن اینکه استفاده از طرح درآمدزایی ویژه ی آن پوئن بسیار خوبی ست. بنابراین اگر مایل هستید در این پروژه شرکت داشته باشید بروی بنر زیر کلیک کنید، ثبت نام خود را تکمیل و پکیج مورد نظرتان را تهیه نمایید.

کانال آموزشی کار با سایت و اکسچنج باینانس: MyDigiPlus Edu

۲۸ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *