Cryptocurrency Prices by MineTrader

My Digi Plus

وضعیت: در حال پرداخت
پلن خریداری شده: ۶ ماهه
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۲۰،۸۸۰ دوج کوین
شروع پروژه: ۲۶۵ روز پیش مجموع سود ما: ۲۰،۸۸۰ دوج کوین
مانیتور شده: ۲۶۵ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۶٫۱۴
کوچکترین پلن: ۵۰۰۰ دوج کوین رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: ۲۰% – ۱۰% – ۵% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: دوج کوین
پلن ها: ارائه ی سیگنال + طرح درآمدزایی ویژه

درباره پروژه: خیلی از ما هستیم کنار سرمایه گذاری هامون ترید ارزهای دیجیتال رو هم انجام میدیم، بعضی ها حرفه ای تر بعضی ها تفریحی شخصا جز دسته ی دوم بودم و تفریحی این کار رو انجام می دادم. چند ماهی بود عضو کانالی بودم با عنوان tradeON که سیگنال های بسیار خوبی رو ارائه می داد و نتایجی که از این سیگنال ها میگرفتم با توجه به وقت کمی که روی ترید میزاشتم قابل قبول و حتی خوب بود. اخیرا تیم tradeON پروژه ای رو معرفی کرده به نام MyDigiPlus که بطور تخصصی به ارائه سیگنال های ترید در اکسچنج باینانس می پردازه و برای دوستانی که مایل هستند به ترید ارزهای دیجیتال بپردازن بسیار مناسبه. به انضمام اینکه یه طرح درآمد زایی بی نظیر هم این پروژه داره که استفاده از اون رو لذت بخش تر میکنه.

پکیج های سیگنال دهی: ۴ پکیج در این پروژه ارائه شده که به تناسب مدت زمان آنها هزینه های متفاوتی دارند به جدول زیر توجه کنید:

پکیج هزینه ی خرید
یک ماهه ۸۰۰۰ دوج کوین
سه ماهه ۱۱۰۰۰ دوج کوین
شش ماهه ۲۰۰۰۰ دوج کوین
یک ساله ۳۸۰۰۰ دوج کوین
نمونه هایی از سیگنال های ارائه شده توسط تیم MyDigiPlus
ویدئوهای معرفی پلتفرم MyDigiPlus

طرح درآمدزایی: و اما علاوه بر اینکه با خرید پکیج ها می توانید از سیگنال های ارائه شده توسط این تیم استفاده کنید با معرفی این پروژه به سایرین می توانید از طرح درآمدزایی ویژه هم استفاده کرده و با معرفی این پلتفرم به دوستان خود در سطح اول ۲۰%، سطح دوم ۱۰% و سطح سوم تا دهم ۵% پاداش معرفی دریافت نمایید.

جمع بندی: مای دیجی پلاس یک پروژه ی سرمایه گذاری نیست و به ارائه ی خدمات سیگنال دهی می پردازد و در استفاده از خدمات آن ریسکی وجود ندارد، ضمن اینکه استفاده از طرح درآمدزایی ویژه ی آن پوئن بسیار خوبی ست. بنابراین اگر مایل هستید در این پروژه شرکت داشته باشید بروی بنر زیر کلیک کنید، ثبت نام خود را تکمیل و پکیج مورد نظرتان را تهیه نمایید.

کانال آموزشی کار با سایت و اکسچنج باینانس: MyDigiPlus Edu

گروه و کانال VIP: دوستان علاقمند به ترید ارزهای دیجیتال که از خدمات سیگنال دهی گروه tradeON در پروژه ی My Digi Plus استفاده میکنند، از این پس با تهیه ی پکیج های ۶ ماهه و یکساله می توانند به عضویت گروه و کانال آموزشی این پروژه در آیند و از مزایایی چون آموزش مقدماتی تا حرفه ای، تحلیل روزانه ی مارکت، ارائه ی سیگنال های سایت همراه با چارت و حتی سیگنال هایی که در سایت هم نیست و پاسخگویی به سوالات بهره مند شوند. یکی دیگر از مزایای عضویت VIP یادگیری و استفاده از باینانس فیوچرز می باشد. پس از تهیه یکی از پکیج های ۶ ماهه یا یکساله جهت عضویت در گروه و کانال آموزشی با این ID در تلگرام تماس بگیرید.

۳۳ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *