Cryptocurrency Prices by MineTrader

آخرین اخبار پروژه ها

 

T2X / V2X
تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
مطابق رادمپ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۰، پلتفرم موازی V2X لانچ شد. این پلتفرم حاصل همکاری مشترک دو تیم توسعه دهنده ی مطرح T2X و VOID هست. هم اکنون میتوانید بخشی از T2X های خود را در این پلتفرم استک کنید و علاوه بر بهره بردن از قرارداد ساعت شنی به ماین توکن V2X بپردازید. علاوه بر T2X میتوانید از توکن های VOIDX, TRX, USDT, V2X جهت ماین توکن V2X استفاده نمایید. توکن V2X در اکسچنج JustSwap لیست شده و امکان چنج این توکن به ترون، تتر و سایر توکن های TRC20 وجود دارد. در تاریخ درج این خبر قیمت هر یک V2X برابر است با ۴۳۹ ترون.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
مستر کارنسی طی اطلاعیه ای اعلام کرد، تسویه حساب با کاربران از اول مهر ماه تا سقف ۲ بیت کوین در روز مطابق اعلام قبلی و اولویت های زیر آغاز خواهد شد: ابتدا کاربرانی که کمتر از ۳۰ روز بود به سایت ورود کرده بودند. دوم کاربرانی که پلن فریز داشته اند و تا تعطیلی برداشت نداشته اند. و نهایتا با باقی کاربران تسویه حساب خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی تسویه حساب مستر کارنسی جوین شوید.
Arbistar تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
اربی استار امروز طی ایمیلی که برای همه کاربران خود ارسال کرد، اعلام کرد از این تاریخ سرمایه ی جدیدی در کامیونیتی بات نخواهد پذیرفت. همچنین اعلام کرده اشتباهات محاسباتی طی ماه های اخیر نیاز به بازبینی دارند. آنچه از متن ایمیل حدس میزنم آنها میخواهند پرداخت ها را ادامه دهند تا سرمایه ی اصلی کاربران ریکاور شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به میل باکس خود مراجعه کنید.
T2X تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
مطابق رادمپ پلتفرم T2X، با گذشت کمتر از ۲ ماه اکسچنج این پلتفرم راه اندازی و در دسترس کاربران قرار گرفت. هم اکنون از طریق منوی XSWAP امکان چنج و ترید جفت ارز T2X / TRX محیا می باشد.
Trader Bully تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
تریدر بولی در کانال تلگرامی خود خبر پایان کار این مجموعه را بطور رسمی اعلام کرد. این پلتفرم تا اتمام تمامی پلن های فعال به کار خود ادامه خواهد داد و از تاریخ این اطلاعیه سرمایه ی جدیدی نخواهد پذیرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به کانال تلگرامی تریدر بولی مراجعه کنید.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
مستر کارنسی در کانال تلگرامی خود خبر پایان کار این مجموعه را بطور رسمی اعلام کرد. در ادامه اعلام شده حداکثر طی ۴۵ تا ۶۰ روز با کلیه ی کاربران تسویه حساب خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به کانال تلگرامی مستر کارنسی مراجعه کنید.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
در کانال تلگرامی مستر کارنسی میخوانیم: امکان فعالسازی پلن یکساله از امشب تا جمعه سیزدهم تیر ماه برقرار است. لازم به ذکر است این مورد هم با واریز جدید و هم با ری اینوست از بالانس امکان پذیر است.
Persian Dogecoin تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
طبق اعلام پرشین دوج کوین در کانال تلگرامی خود، از این پس تنها یک بار در ماه و در روز ۳۰ ام امکان برداشت وجود دارد.
My Digi Plus تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
مای دیجی پلاس در کانال تلگرامی خود خبر از شروع فعالیت این پلتفرم در باینانس فیوچرز را داد. با عضویت و تهیه پکیج های شش ماهه و یکساله این پلتفرم می توانید از این امکان مای دیجی پلاس هم بهره مند شوید.
ECO Smart تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۳/۰۴
در کانال تلگرامی اکو اسمارت، دامنه ی کمکی ecstoken.net برای استفاده در شرایطی که دامنه ی اصلی ecstoken.com زیر ستاپ است معرفی شد.
Iran Coin Mine تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
در آخرین اطلاعیه ی ایران کوین ماین آمده: به اطلاع سرمایه گذاران محترم می رساند که بنا به تصمیم مدیریت محترم وبسایت ایران کوین ماین، از روز شنبه، مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۳، گزینه ی “تبدیل به پلن دلاری” از پلن های دوجی کاملا حذف می گردد. همچنین امکان تبدیل دوج کوین به دلار در موجودی حساب کاربری از تاریخ مذکور میسر نخواهد بود.
Arbistar
تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
مطابق اعلام کمپانی اربی استار در وب سایت خود، از تاریخ ۳۰ می ۲۰۲۰، استفاده ی ربات عمومی به تنهایی پاداش معرفی در بر نخواهد داشت.
NexTradeBox
تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
در اطلاعیه منتشر شده در کانال تلگرامی نکس ترید باکس پذیرش سرمایه از طریق پرفکت مانی بدلیل فی بالای چنج و انتقال به باینانس متوقف اعلام شده و از سرمایه گذاران درخواست شده برای ایجاد پلن جدید از پرفکت مانی استفاده نکنند. همچنین اعلام شده نکس ترید باکس به پرداخت پلن هایی که با پرفکت مانی فعال شده بودند تا انتهای قرارداد متعهد است. همچنین اعلام شده درگاه های دوج کوین و اتریوم به این پلتفرم اضافه شده و هم اکنون از ارزهای بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین و اتریوم پشتیبانی می گردد.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
در کانال تلگرامی مستر کارنسی میخوانیم، جهت سهولت دسترسی کاربران به وب سایت از این پس می توانید با استفاده از آدرس mrcurrency.org برای دسترسی به پنل کاربری خود استفاده نمایید.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
درگاه خروجی وب سایت ایران دوج بانک با مشکل مواجه شده. در کانال تلگرامی این پروژه میخوانیم علیرغم تلاش این تیم امکان رفع ایراد بدون قطعی سرور امکان پذیر نبوده. موقتا پنل کاربری از دسترس خارج شده و پس از حل مشکل درگاه مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت.
TronBot تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
طبق اعلام رسمی در کانال تلگرام پروژه ی ترون بات، مشکل رجیستر اکانت های جدید در این پلتفرم بطور کامل حل شد و هم اکنون می توانید برای ثبت نام اقدام نمایید. در این آپدیت پروسه ی ثبت نام بسیار ساده شده و براحتی قابل انجام است. پست مربوطه در همین رابطه بروزرسانی شد.
TronBot تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
طبق آخرین اطلاعات رسیده از تیم توسعه دهنده ی ترون بات، مشکل رجیستر اکانت های جدید در این پلتفرم این هفته طی یک بروزرسانی حل شده و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
مطابق اطلاعیه های مندرج در کانال تلگرامی مستر کارنسی، آخرین تحولات این پروژه به این شرح می باشد: کلیه ی برداشت های پایان اسفند ماه تا تاریخ ۲۲ فروردین واریز خواهند شد. درگاه برداشت مطابق گذشته پنجشنبه ها باز خواهد بود و هم اکنون امکان ثبت پلن دلاری و بیت کوینی برقرار است.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
مستر کارنسی امروز ساعت ۱۴ به وقت ایران به مدت ۱۰ ساعت جهت لانچ دو پلن بیت کوینی از دسترس خارج خواهد شد و از بامداد شانزدهم امکان فعالسازی دو پلن بیت کوینی با مینیمم ۰٫۰۱ بیت کوین، پلن ۱ ماهه با ۱۰% سود و پلن ۳ ماهه ی فریز با ۴۰% سود برقرار خواهد شد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
ایران دوج بانک در کانال تلگرامی خود خبر از سه پلن تخفیفی دوج کوین به مناسبت نیمه شعبان را داد. این طرح شامل سه پلن با مبالغ پنجاه هزار، دویست هزار و پانصد هزار دوج کوین می باشد که به ترتیب ۱۲ ، ۱۴ و ۱۶ درصد سود ماهانه خواهند داشت و مدت این پلن ها سه ماه می باشد. جهت فعالسازی این پلن ها ۶ روز زمان باقی ست.
My Digi Plus
تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
دوستان علاقمند به ترید ارزهای دیجیتال، از این پس با تهیه ی پکیج های ۶ ماهه و یکساله می توانند به عضویت گروه و کانال آموزشی مای دیجی پلاس در آیند و از مزایایی چون آموزش مقدماتی تا حرفه ای، تحلیل روزانه ی مارکت، ارائه ی سیگنال های سایت همراه با چارت و حتی سیگنال هایی که در سایت هم نیست و پاسخگویی به سوالات بهره مند شوند. پس از تهیه یکی از پکیج های ۶ ماهه یا یکساله جهت عضویت در گروه و کانال آموزشی با این ID در تلگرام تماس بگیرید.
nui International
تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
وبینار کمپانی nui International با محوریت توسعه شبکه و بازاریابی در شبکه های اجتماعی با حضور تیم مدیریتی آقایان Darren Olayan – Rodrigo Silva – Marcelo Marcato ، زمان پنجشنبه دوم اپریل ساعت ۱۲ تا ۱۵ به وقت مادرید. لینک ورود به وبینار.
TronBot تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
تیم مدیریتی ترون بات از تمام سرمایه گذارانی که به این پلتفرم اعتماد کرده اند تشکر کرده و طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی این پروژه عنوان کرده که با وجود تعطیلی بسیاری از مشاغل بدلیل COVID 19 آنها همچنان طبق رادمپ کار بروی پلتفرم گیم آنلاین خود بر بستر بلاک چین ترون را با جدیت انجام می دهند. در ادامه ی این اطلاعیه آمده به تمام کاربرانی که با این پروژه همراه بودند توکن پلتفرم گیم آنلاین هم در زمان لانچ داده خواهد شد تا در سود این پروژه کماکان سهیم باشند.
Iran Coin Mine تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
در آخرین اطلاعیه ی ایران کوین ماین آمده: در راستای مساعدت به کاربران گرامی و در تلاش جهت جبران کاهش قیمت دوج کوین، تیم ایران کوین ماین قصد دارد که سوددهی پلنهای دلاری را در تمام بازه ها، به طور موقت، ۱.۲۵٪ افزایش دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی ایران کوین ماین مراجعه نمایید.
Doge Miners تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
پلن های سرمایه گذاری در پلتفرم دوج ماینرز طی یک بروز رسانی شاهد تغییراتی بوده که این تغییرات را در وب سایت این پروژه و همچنین پست مربوطه می توانید ملاحظه و بررسی نمایید.
Persian Dogecoin تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
پلن های سرمایه گذاری در پلتفرم پرشین دوج کوین طی یک بروز رسانی شاهد تغییراتی بوده که این تغییرات را در وب سایت این پروژه و همچنین پست مربوطه می توانید ملاحظه و بررسی نمایید.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
در آخرین اطلاعیه منتشر شده کانال تلگرامی مستر کارنسی آمده، به دلیل نوسانات غیر قابل پیش بینی مارکت این هفته و هفته ی آینده پرداخت به کاربران انجام نخواهد شد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
طبق اطلاعیه منتشر شده در کانال تلگرامی ایران دوج بانک، مشکل درگاه مرتفع شده و هم اکنون پنل کاربری در دسترس کاربران قرار دارد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
درگاه خروجی وب سایت ایران دوج بانک با مشکل مواجه شده. در کانال تلگرامی این پروژه میخوانیم علیرغم تلاش این تیم امکان رفع ایراد بدون قطعی سرور امکان پذیر نبوده. موقتا پنل کاربری از دسترس خارج شده و پس از حل مشکل درگاه مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت.
Iranian Traders تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
ایرانیان تریدرز در کانال تلگرامی خود خبر از دوره ی حسابرسی پروژه را داد. در طی این دوره که از تاریخ ۲ لغایت ۲۰ فروردین بطول خواهد انجامید، سود حاصل از سرمایه های فعال به بالانس اضافه می گردند ولی امکان برداشت تا پایان دوره ی حسابرسی وجود نخواهد داشت.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
مستر کارنسی در کانال تلگرامی خود خبر از دوره ی حسابرسی پروژه را داد. در طی این دوره که از تاریخ ۴ لغایت ۲۰ فروردین بطول خواهد انجامید، امکان ثبت پلن جدید وجود ندارد. امکان برداشت وجود ندارد. پلن ها در هر دو ورژن متوقف شده و سودی تعلق نمیگیرد. امکان کنسلی پلن وجود ندارد.
Iran Coin Mine تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
آقای توسل مدیر پروژه ی ایران کوین ماین در کانال تلگرامی ایران کوین از حذف کامل پلن های دوجی بدلیل برخی سو استفاده ها خبر داد. از تاریخ درج این خبر مبنای کلیه ی محاسبات این پروژه از دوج کوین به دلار تغییر خواهد کرد.
Trader Bully
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
با رایزنی هایی که توسط ماین تریدر و آقای محمدی مدیر پروژه ی Trader Bully انجام پذیرفت، از تاریخ درج این خبر کلیه ی دوستانی که از طریق وب سایت ماین تریدر به عضویت مجموعه ی تریدر بولی در می آیند در اولین سرمایه گذاری ۲% شارژ بیشتر دریافت خواهند نمود. جهت عضویت در مجموعه تریدر بولی کلیک کنید.
Iranian Traders تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
مدیریت ایرانیان تریدرز، یک طرح عیدانه برای سرمایه گذاران این پروژه در نظر گرفته به این صورت که با سرمایه گذاری ۱۰۰۰ دلار ۵% بونوس و از ۱۰۰ تا ۹۹۹ دلار ۳% بونوس به پلن های سه و شش ماهه تعلق خواهد گرفت. این طرح تا پانزدهم فروردین ماه برقرار بوده و جهت استفاده از آن می توانید با آقای رادمهر مدیر این پروژه در تماس باشید.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
مدیریت ایران دوج بانک، دو پلن دوجی و دو پلن دلاری بعنوان طرح عیدانه معرفی کرده. پلن های ۵۰ هزار دوج کوین با ۱۳% سود ماهیانه و ۲۰۰ هزار دوج کوین با ۱۶% سود ماهیانه همچنین پلن ۲۰۰ و ۵۰۰ دلاری با سودهای ۱۳% و ۱۶%. امکان فعالسازی پلن های عیدانه تا پایان اسفند ماه برقرار است.
Doge Miners
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
مدیریت دوج ماینرز، یک طرح عیدانه برای سرمایه گذاران این پروژه در نظر گرفته به این صورت که با سرمایه گذاری ۵۰۰ دلار ۵% بونوس، از ۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار ۷% و از ۱۰۰۵ دلار به بالا ۱۰% بونوس به پلن های سه و شش ماهه تعلق خواهد گرفت. این طرح تا پانزدهم فروردین ماه برقرار بوده و جهت استفاده از آن می توانید با آقای کریمی مدیر این پروژه در تماس باشید.
Dell Miner تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
در سایت فعلی دل ماینر سرمایه ای وارد نکنید. دل ماینر در کانال تلگرامی خود خبر از لانچ پلتفرمی جدید با امکانات بیشتر در روزهای آتی داده است. و از کاربران خواسته است تا در سایت فعلی سرمایه ای وارد نکنند تا این پلتفرم جدید لانچ شود. پس از لانچ شدن پلن جدید در خصوص دستور العمل انتقال سرمایه های موجود در سایت قدیم به سایت جدید اطلاع رسانی خواهند کرد.
Iran Coin Mine
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
فاندر کال کمپانی ایران کوین ماین، به استحضار سرمایه‌گذاران گرامی می رساند که مدیریت محترم سایت ایران کوین ماین، جناب آقای علی اکبر توسل، جهت آگاه‌سازی کاربران عزیز در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعاتشان و همچنین جهت معرفی تریدر برجسته ی سایت، روز سه شنبه مورخ ۱۳ اسفند ماه، راس ساعت ۱۷، به مدت حداکثر نیم ساعت از طریق اینستاگرام به صورت زنده (LIVE) با شما بزرگواران در ارتباط خواهند بود.
Dell Miner تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
دل ماینر در کانال تلگرامی قدیم خود اعلام کرد از این پس اخبار و اطلاعیه های جدیدشان را از طریق کانال جدید آنها دنبال کنید. در ادامه در کانال جدیدشان به توضیح پلن های عیدانه و اعلام مشخصات آنها پرداخته که می توانید با مراجعه به کانال جدید دل ماینر از جزئیات این پلن ها مطلع شوید.
Xsinergia تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده، با توجه به تغییراتی که در بک آفیس ایجاد شده نیاز هست تا مراحلی در حساب های کاربریمون انجام بدیم. لطفا صبور باشید و از اقدام عجولانه خودداری کنید تا آموزش دقیق انجام این مراحل توسط خط آپلاین ارائه و راهنمایی های لازم انجام گردد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
طی آخرین اطلاعیه منتشر شده در کانال تلگرامی ایران دوج بانک، کار برنامه نویسی برای افزودن درگاه بیت کوین به این پلتفرم آغاز شده و طی یک ماه آینده می توانیم شاهد پلن های بیت کوینی و واریز برداشت با بیت کوین باشیم. همچنین در ادامه ی این خبر به بارگزاری پلن های ۳ و ۶ ماهه طی ماه آتی اشاره شده است.
EXW Wallet
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
وبینار با حضور مدیر عاملین کمپانی آقایان پریمن تروگر، بنجامین هرزوگ و مانوئل باتیستا، زمان جمعه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸، ساعت ۰۶:۳۰ صبح به وقت تهران. جهت ورود به وبینار کلیک کنید.
Xsinergia تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
وبینار با حضور مدیر عاملین کمپانی آقایان انریکه و لوئیز دمنا و لگ اصلی کمپانی آقای خوزه روزاریو، زمان جمعه ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران. جهت ورود به وبینار کلیک کنید.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
ایران دوج بانک از پایان برنامه نویسی پلن های دلاری خبر می دهد. در اطلاعیه ی منتشر شده در کانال تلگرامی این پروژه آمده کار برنامه نویسی مربوط به پلن های دلاری به پایان رسیده و هم اکنون کاربران می توانند با استفاده از پرفکت مانی پلن های دلاری فعال کرده و برداشت این پلن ها هم با پرفکت مانی خواهد بود.
Xsinergia تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
وبینار با حضور مدیر عاملین کمپانی آقایان انریکه و لوئیز دمنا و لگ اصلی کمپانی آقای خوزه روزاریو، زمان دوشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۸، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران. جهت ورود به وبینار کلیک کنید.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
ایران دوج بانک خبر از کار بروی پلن های دلاری می دهد. در اطلاعیه این وب سایت آمده بخش پلن های دلاری کاملا مجزا از پلن های دوجی در دست طراحی ست و ظرف یک هفته ی آینده تکمیل خواهد شد.
Persian Dogecoin تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
پرشین دوج کوین طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود از برطرف شدن اختلال در بخش ساپورت آنلاین این سایت خبر داد. همچنین شماره ی ۰۹۳۳۱۷۴۰۳۷۹ جهت تماس مستقیم با مدیریت در نظر گرفته شده که شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۴:۰۰ می توانید با مدیریت پرشین دوج کوین در ارتباط باشید.
Dell Miner تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
دل ماینر طی اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده خبر از رفع تعلیق برخی خدمات در تاریخ یکشنبه ششم بهمن ماه را داد. در این اطلاعیه آمده از تاریخ ذکر شده امکان واریز و برداشت با ارزهای دیجیتال همانند گذشته فراهم خواهد بود.
Xsinergia
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
وبینار با لگ اصلی کمپانی آقای خوزه روزاریو، زمان جمعه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۸، ساعت ۲۲:۰۰ به وقت تهران. جهت ورود به وبینار کلیک کنید.
TronBot
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
ترون بات طی انتشار اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود خبر از نهایی شدن نسخه ی سازگار این پلتفرم با تلفن های همراه داد. هم اکنون میتوانید از طریق موبایل و والت Token Pocket از این اسمارت کانترکت بر بستر بلاک چین ترون استفاده نمایید.
Dell Miner تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
دل ماینر طی اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده خبر از شروع پرداخت به سرمایه گذارانی که با پرفکت مانی اقدام به سپرده گذاری کرده بودند داد. در ادامه این خبر آمده طی چند روزه آینده پرداخت برای سایر ارزهای دیجیتال هم از سر گرفته خواهد شد.
Mind Capital تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
وبینار معرفی کمپانی مایند کپیتال و پلن های درآمد زایی توسط لوئیس کاستیلو. زمان پنجشنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران. جهت ورود به وبینار کلیک کنید.
Iranian Traders
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
ایرانیان تریدرز طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود از تغییر DNS های دامنه ی وب سایت خود اطلاع داد و از اختلالات احتمالی در دسترسی به سایت خبر داد. در پایان این اطلاعیه آمده این مشکل در کمترین زمان ممکن برطرف خواهد شد.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
مستر کارنسی طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود از برقراری امکان فعالسازی پلن جدید خبر داد. همچنین در این اطلاعیه در مورد دقیق و صحیح وارد کردن مقدار خواسته شده جهت واریز تذکر داده شده. در پایان اشاره شده واریز مستقیم از اکسچنج باینانس به والت سایت بلامانع است.
Mind Capital
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
طبق راد مپ اعلام شده امروز مایند کپیتال افتتاحیه رسمی ساختمان مرکزی خود در مادرید اسپانیا رو برگزار نمود. این جشن با حضور آقای گونزالو پییلو مدیر عامل و سایر مدیران ارشد کمپانی برگزار شد. ویدئوهای منتشر شده در سوشال های مایند کپیتال را برای اطلاعات بیشتر از این رویداد میتوانید مشاهده کنید. VIDEO1 :: VIDEO2
Dell Miner
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
دل ماینر طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود از توقف چند روزه ی پرداخت ها خبر داد. در متن این اطلاعیه آمده، اکسچنج باینانس حساب کاربری آنها را مسدود کرده و تا اطلاع بعدی پرداخت ها متوقف می گردند. سود پلن ها طی این مدت همچنان محاسبه شده و بزودی با برطرف کردن این مشکل پرداخت ها از سر گرفته خواهند شد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
ایران دوج بانک طی اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود خبر داد، مشکل اتمام پلن ها و برگشت سپرده به بالانس رفع شده و کاربران میتوانید مجدد پلن مورد نظر را تمدید یا درخواست برداشت دهند.
Mr Currency تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
ورژن جدید وب سایت از ساعت ۰۰:۰۰ امشب در دسترس خواهد بود. با توجه به تغییر پلنها و عدم امکان تغییر در دیتابیس ادامه کار سایت به صورت دو ورژن قدیمی و جدید خواهد بود که تا پایان زمان پلنهای قدیمی ادامه خواهد داشت. جهت ورود به وب سایت جدید ابتدا باید گزینه ریست پسورد را بزنید و با تعیین رمز ورود به حساب خود در ورژن جدید وارد شوید. برای انتقال بالانس از ورژن قدیمی به جدید از چت آنلاین کمک بگیرید.
Mr Currency
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
مستر کارنسی طی اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده اعلام نمود وب سایت این پروژه جهت ارتقا بک آفیس و افزودن امکانات جدید در حال بروز رسانی و تست می باشد و ظرف چند روز آینده با پایان یافتن تست ها دسترسی به پنل کاربری امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است سود دهی پلن ها طی این آپدیت برقرار بوده و محاسبه می گردد.
Persian Dogecoin
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
تولد یک سالگی پرشین دوج کوین و برگزاری جشنواره هایی به همین مناسبت. در اطلاعیه این جشنواره آمده به ازای فعالسازی پلن در سه روز آینده، پلن هایی بصورت هدیه دریافت خواهید کرد، همچنین جشنواره بازاریابی هم به همین مناسبت در حال برگزاری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره ها به کانال تلگرامی این پروژه مراجعه کنید.
Traders Home
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
تریدرز هوم به مناسبت سال جدید میلادی پلن هایی تحت عنوان VIP2020 ارائه کرده بود و طی اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده اعلام نمود امروز آخرین فرصت برای فعالسازی این پلن هاست و طی ۲۴ ساعت آینده از روی سایت حذف خواهند شد.
Iran Doge Bank تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
ایران دوج بانک طی اطلاعیه ای که در وب سایت خود منتشر کرده اعلام نمود ” کاربرانی که بعد از اتمام دوره ماهیانه پلنشان لغو نمی شود و سپرده به حساب بالانسشان واریز نمیشود لطفا صبور باشند تا مشکل رفع شود “