Cryptocurrency Prices by MineTrader

NexTradeBox

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۲،۷۵۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۱۸،۲۷۸ دلار
شروع پروژه: ۴۸۲ روز پیش مجموع سود ما: ۵،۰۶۵ دلار
مانیتور شده: ۴۷۹ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۱۰٫۲۷
حداقل سرمایه گذاری: ۲۵ دلار رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: ۳% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین، اتریوم
پلن ها: ۰٫۴% تا ۱٫۵% روزانه برای ۹۰ تا ۷۲۰ روز

درباره پروژه: در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ تیمی متشکل از تریدرهای حرفه ای پروژه ای را تحت عنوان نکس ترید باکس لانچ کردند. این تیم متخصص با بکارگیری بروزترین ابزارها بهترین نتایج را در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال حاصل نموده و با ارائه ی پلن های درآمدزایی منطقی نوید یک سرمایه گذاری امن و پر سود را به سرمایه گذاران این پروژه می دهند. نکس ترید باکس در کانال تلگرامی خود هر هفته گزارشی از تریدهای انجام شده طی هفته ی قبل را جهت شفاف سازی فعالیت های این تیم منتشر می کند. در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: شش باکس سرمایه گذاری برای این پروژه در نظر گرفته شده که مدت قراردادها با توجه به میزان سرمایه گذاری از ۹۰ تا ۷۲۰ روز متغیر خواهد بود. اجازه دهید در جدول زیر به ارائه ی جزئیات پلن های این پروژه بپردازیم.

مینیمم
سرمایه گذاری
مدت پلن درصد دریافتی
روزانه ماهانه کل دوره
۲۵ دلار ۷۲۰ روز ۰٫۴۰% ۱۲٫۰% ۲۹۰%
۱۰۰ دلار ۳۶۰ روز ۰٫۵۶% ۱۶٫۸% ۲۰۲%
۲۰۰ دلار ۱۸۰ روز ۰٫۸۶% ۲۵٫۸% ۱۵۵%
۴۰۰ دلار ۱۵۰ روز ۱٫۰۰% ۳۰٫۰% ۱۵۰%
۸۰۰ دلار ۱۲۰ روز ۱٫۲۰% ۳۶٫۰% ۱۴۴%
۱۰۰۰ دلار ۹۰ روز ۱٫۵۰% ۴۵٫۰% ۱۳۵%

محاسبه ی سود سرمایه گذاری: با توجه به انعطاف پلن ها و امکان انتخاب های متعدد، برای انجام محاسبات سود پلن های نکس ترید باکس، حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز در هر پلن را لحاظ میکنم، به جدول زیر توجه کنید.

مبلغ
سرمایه گذاری
مدت پلن مبلغ دریافتی
روزانه ماهانه کل دوره
۲۵ دلار ۷۲۰ روز ۰٫۱ دلار ۳ دلار ۷۲ دلار
۱۰۰ دلار ۳۶۰ روز ۰٫۶ دلار ۱۷ دلار ۲۰۲ دلار
۲۰۰ دلار ۱۸۰ روز ۱٫۷ دلار ۵۲ دلار ۳۱۰ دلار
۴۰۰ دلار ۱۵۰ روز ۴٫۰ دلار ۱۲۰ دلار ۶۰۰ دلار
۸۰۰ دلار ۱۲۰ روز ۹٫۶ دلار ۲۸۸ دلار ۱۱۵۲ دلار
۱۰۰۰ دلار ۹۰ روز ۱۵٫۰ دلار ۴۵۰ دلار ۱۳۵۰ دلار

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای تتر، بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین و اتریوم پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۱ تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف نکس ترید باکس می توان انتظار یک پروژه ی با دوام و استیبل را داشت و آن را یکی از گزینه های مناسب جهت پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۱۶ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *