Cryptocurrency Prices by MineTrader

Splitt

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۰٫۰۳ بیت کوین
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: ۰٫۱۱۸۵۵۰۸۱ بیت کوین
شروع پروژه: ۱۵۲ روز پیش مجموع سود ما: ۰٫۰۸۳۲۵۳۹۵ بیت کوین
مانیتور شده: ۱۴۴ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۷٫۰۹٫۰۱
حداقل سرمایه گذاری: ۰٫۰۰۱ بیت کوین رده بندی ادمین: ۲ از ۱۰
پاداش معرفی: ۴% – ۲% – ۱% معرفی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، پرفکت مانی
پلن ها: ۲٫۶۴% تا ۴٫۷۰% روزانه برای ۳۵ تا ۶۰ روز

توجه: این پروژه بسته شده.
درباره پروژه:
پروژه ی Splitt در تاریخ Jun. 23, 2018 استارت شد. تلاش Splitt همواره در ارائه ی خدمات با منابعی ارزان در محیطی کاربر پسند با امنیت بالا بوده و به شرکت ها و مشتریان نهایی خدمات استخراج ابری رمز ارزها را ارائه می نماید. Splitt راهکار جدیدی ست در مقایسه با استخراج سنتی رمز ارزها و برای علاقمندان به استخراج ابری رمز ارزها از جذابیت بالایی برخوردار است. هم اکنون Splitt در پانزده نقطه از جهان سرورهای ابری استخراج رمز ارزها را بصورتی استاندارد و با امنیت بالا مستقر نموده.

پلن های سرمایه گذاری: این پروژه دارای سه پلن سرمایه گذاری به شرح زیر می باشد.

Dynamic Cloud Mining Bare Metal Simplified ASIC Mining
۲٫۶۴% روزانه ۳٫۵% روزانه ۴٫۷% روزانه
حداقل سرمایه ۰٫۰۰۱ بیت کوین حداقل سرمایه ۰٫۰۲۵ بیت کوین حداقل سرمایه ۰٫۵ بیت کوین
بازپرداخت ساعتی بازپرداخت هر ۱۲ ساعت بازپرداخت هر ۲۴ ساعت
مدت قرارداد ۶۰ روز مدت قرارداد ۴۰ روز مدت قرارداد ۳۵ روز
سود خالص ۶۰% سود خالص ۴۰% سود خالص ۶۵%

محاسبه ی سود سرمایه گذاری: برای این کار مبلغی را در نظر میگیریم که با بودجه ی اکثریت همخوانی داشته باشد، به همین منظور اگر در این پروژه ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری کنیم، دریافتی و سود به صورت زیر خواهد بود.

میزان دریافتی برای ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری
ساعتی روزانه ماهانه یک دوره سود خالص
۰٫۱۱ دلار ۲٫۶۴ دلار ۷۹٫۲ دلار ۱۵۸٫۴ دلار ۵۸٫۴ دلار

ارزهای مورد قبول: جهت سرمایه گذاری در این پروژه، امکان شارژ حساب کاربری با بسیاری از ارزها فراهم است. شما میتوانید حساب کاربری خود را با هر یک از ارزهای Perfect Money ، ADVCash ، Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Doge Coin ، Ethereum ، Litecoin شارژ نموده و اقدام به سرمایه گذاری کنید. همچنین میتوانید جهت برداشت هر یک از ارزهای نامبرده شده به جز Perfect Money و ADVCash را انتخاب کنید و محدودیتی از این بابت وجود ندارد. بطور مثال میتوانید Ethereum سرمایه گذاری کنید ولی برای برداشت Bitcoin را انتخاب نمایید.

پروسه برداشت: برداشت در این پروژه بصورت آنی بوده و بلافاصله پس از ثبت درخواست برداشت، مبلغ درخواست شده به کیف پول شما واریز خواهد شد. لازم به ذکر است کمیسیون شبکه را برای یک بار برداشت در روز Splitt خود به عهده میگیرد و مبلغی از درخواست شما کسر نمی گردد ولی چنانچه بیش از یک بار در روز درخواست برداشت نمایید، از درخواست دوم به بعد کمیسیون شبکه بر عهده ی شماست.

سایر ویژگی ها: این پروژه دارای ویژگی های مثبت زیادی است که اگر بخواهیم برخی از آنها را نام ببریم میتوانیم به ویژگی های قابلیت اتصال حساب کاربری به ربات تلگرام، ساپورت پاسخگو و منظم، بروزرسانی و افزودن امکانات جدید به وب سایت پروژه، صفحات اجتماعی، برگزاری سمینارهای دوره ای منظم در کشور های مختلف و برگزاری مسابقات و اهدای جوایز به شرکت کنندگان اشاره کرد.

در صورتیکه مایل هستید در این پروژه ثبت نام و سرمایه گذاری نمایید، بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۱۳ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *