Cryptocurrency Prices by MineTrader

T2X

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۲۵۰،۰۰۰ ترون
واریز سود: آنی مجموع برداشت ما: ۴۶۹،۷۱۷ ترون
شروع پروژه: ۲۸۴ روز پیش مجموع سود ما: ۴۶۹،۷۱۷ ترون
مانیتور شده: ۲۶۹ روز آخرین پرداخت: ۱۴۰۰٫۰۲٫۰۱
حداقل سرمایه گذاری: ۱ ترون رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰
پاداش معرفی: ۱۰% معرف، ۵% معرفی شونده (T2X) آموزش، ارزیابی و تحلیل
حساب های مورد قبول: ترون
پلن ها: قرارداد هوشمند، پلتفرم استکینگ

درباره پروژه: پلتفرم T2X نسل جدیدی از استکینگ ارزهای دیجیتال در قالب یک قرارداد هوشمند است که بر بستر بلاک چین ترون اجرا شده. سرمایه گذاران در این پلتفرم با هولد کردن T2X وابسته به تعداد روزهایی که این توکن را هولد می کنند (یک روز یا بیشتر) و میزان مشارکت جمعی، پروفیت روزانه بصورت ترون دریافت می کنند. در ادامه به نحوه ی کار و آموزش این پلتفرم می پردازیم.

نحوه ی کار و آموزش پلتفرم T2X:

 • قبل از هر چیز در مرورگر گوگل کروم بروی این لینک کلیک کنید و با استفاده از گزینه ی Chrome Extension والت ترون لینک را نصب نمایید. همچینین برای استفاده در موبایل می توانید از والت TronLinkPro استفاده نمایید.
 • بروی این لینک کلیک کنید. با ورود با این لینک ۵% توکن T2X اضافی پاداش دریافت خواهید کرد.
 • در پلتفرم T2X به بخش Auction بروید. دقت داشته باشید چنانچه مایل به دریافت ۵% توکن T2X پاداش هستید هر بار که میخواهید مبلغ جدیدی را به بخش Auction اضافه کنید حتما مجددا یکبار دیگر با این لینک وارد سایت شوید و سپس مبلغ را اضافه نمایید.
 • بروی Enter کلیک کنید تا در لابی امروز جوین شوید.
 • مقدار ترون مورد نظرتان را در باکس مربوطه وارد کنید و Enter the Auction را کلیک کنید.
 • تا ساعت ۰۰:۰۰:۰۰ UTC صبر کنید. می توانید بعد از این ساعت هم مراجعه کنید.
 • بروی Collect کلیک کنید تا T2X خود را از این لابی دریافت کنید.
 • به بخش Stake مراجعه کنید.
 • تعداد توکن های T2X که دارید و مدت زمانی (توصیه حداقل ۵ روز) که مایل به استک هستید را وارد کنید.
 • بروی Stake کلیک کنید.
 • بعد از پایان مدت استک بروی Collect کلیک کنید. با این کار مقدار ترونی که بدست آوردید آنی به والت شما واریز می شود.
 • می توانید مجددا T2X های خود را استک کنید و پروفیت ترون دریافت کنید و یا توکن های خود را از طریق منوی XSWAP به ترون چنج کنید.
نکته ی مهم در مورد پاداش ۵ درصدی: دقت داشته باشید چنانچه مایل به دریافت ۵% توکن T2X پاداش هستید هر بار که میخواهید مبلغ جدیدی را به بخش Auction اضافه کنید حتما مجددا یکبار دیگر با این لینک وارد سایت شوید و سپس مبلغ را اضافه نمایید.

همچنین توصیه میکنم بخش کامنت ها پایین همین پست را مطالعه کنید پاسخ سوالات احتمالیتون رو دریافت میکنید.

مطابق رادمپ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۰، پلتفرم موازی V2X لانچ شد. این پلتفرم حاصل همکاری مشترک دو تیم توسعه دهنده ی مطرح T2X و VOID هست. هم اکنون میتوانید بخشی از T2X های خود را در این پلتفرم استک کنید و علاوه بر بهره بردن از قرارداد ساعت شنی به ماین توکن V2X بپردازید. علاوه بر T2X میتوانید از توکن های VOIDX, TRX, USDT, V2X جهت ماین توکن V2X استفاده نمایید. توکن V2X در اکسچنج JustSwap لیست شده و امکان چنج این توکن به ترون، تتر و سایر توکن های TRC20 وجود دارد. جهت ورود به پلتفرم V2X بروی این لینک کلیک کنید.

در صورتیکه مایل هستید در این پلتفرم سرمایه گذاری کنید و ۵% هم توکن اضافی بعنوان پاداش دریافت کنید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به این پلتفرم راهنمایی شوید. قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

۷۷ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *