Umo Forex

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۵۰۰ دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: ۳۲٫۷۰ دلار
شروع پروژه: ۱۴ روز پیش مجموع سود ما: ۳۲٫۷۰ دلار
مانیتور شده: ۹ روز آخرین پرداخت: ۱۳۹۹٫۰۱٫۰۹
حداقل سرمایه گذاری: ۵ دلار رده بندی ادمین: ۹٫۶ از ۱۰
پاداش معرفی: ۵% – ۳% – ۱% ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین
پلن ها: ۰٫۳۵% تا ۰٫۶۶% روزانه برای ۳۰ تا ۱۸۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: یو ام او فارکس با مدیریت آقای نوروزیان که در حوزه ی فارکس فعال هستند و آقای صفایی که در حوزه ی تریدینگ در اکسچنج بیتمکس فعالیت دارند، اواخر اسفند ماه ۹۸ لانچ شد. پلن های منطقی و منعطف ارائه شده امید یک پروژه پایدار و استیبل را می دهند. در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: در این پروژه سه بازه ی زمانی ۳۰ روزه، ۹۰ روزه و ۱۸۰ روزه برای پلن های سرمایه گذاری در نظر گرفته شده که هر یک از آنها سه رنج را با توجه به میزان سرمایه گذاری شامل می شود. در کلیه ی پلن ها اصل سرمایه تا پایان دوره ی سرمایه گذاری فریز می شود و سود حاصله بصورت روزانه پرداخت می گردد. همچنین اصل سرمایه در پایان دوره به بالانس اضافه می گردد که امکان سرمایه گذاری مجدد و یا برداشت اصل سرمایه را فراهم می سازد. اجازه دهید در جدول زیر به ارائه ی جزئیات پلن های این پروژه بپردازیم.

مدت پلن رنج سرمایه گذاری سود روزانه سود ماهانه سود خالص کل دوره
۳۰ روز ۵ دلار تا ۱۰۰ دلار ۰٫۳۵% ۱۰٫۵% ۱۰٫۵%
۳۰ روز ۱۰۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۰٫۳۸% ۱۱٫۴% ۱۱٫۴%
۳۰ روز ۱۰۰۱ دلار و بیشتر ۰٫۴۰% ۱۲٫۰% ۱۲٫۰%
۹۰ روز ۵ دلار تا ۱۰۰ دلار ۰٫۴۵% ۱۳٫۵% ۴۰٫۵%
۹۰ روز ۱۰۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۰٫۴۸% ۱۴٫۴% ۴۳٫۲%
۹۰ روز ۱۰۰۱ دلار و بیشتر ۰٫۵۰% ۱۵٫۰% ۴۵٫۰%
۱۸۰ روز ۵ دلار تا ۱۰۰ دلار ۰٫۵۵% ۱۶٫۵% ۹۹٫۰%
۱۸۰ روز ۱۰۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۰٫۶۰% ۱۸٫۰% ۱۰۸٫۰%
۱۸۰ روز ۱۰۰۱ دلار و بیشتر ۰٫۶۶% ۱۹٫۸% ۱۱۸٫۸%

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و دوج کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۱ تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف یو ام او فارکس می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار: ماین تریدر هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *